SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar Ay-Yay burcunda seyrinde, kendimize duyduğumuz güven, eksiklerimiz, düzenlememiz gerekenler üzerinde durabiliriz. Bizi neler mutlu etmekte ve neler rahatsız etmekte bunları şöyle bir gözden geçirebiliriz. Eğer bu gözden geçirmeyi dürüst bir biçimde yaparsak, daha verimli ve huzurlu bir şekilde günün geri kalanının değerlendiririz.

Saat 15:15 Mars-Pluto görünümü biraz önce belirttiğim hususlarda olumlu yönde adım atmak isteyen Yayların, bir takım engellerle karşılaşmalarına neden olabilir. Şartlar şu an için arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Gergin tepkilerde bulunabilir, önünüze çıkan herkese ve her şeye karşı güç gösterilerinde bulunabilirsiniz. Adım atamadığınız için öfkelenebilir, baskı kurarak elde etmeye çalışabilirsiniz. İş hayatında veya ilişkilerde sorunlar çıkabilir. Sizden daha güçlü olan kişiler önünüze geçebilir ve sizi durdurmaya kalkışabilirler. Bütün bunlar gün boyu farklı konulardaki genel bir gerilimi işaret ediyor. Bize düşen soğukkanlı olmak ve bilinçli düşünmektir.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünüm etkisinde, sorun çıkmasın isteriz. Bir yandan da özgür olma arzunuz yükselir. Ancak ben derim ki, iyice düşünmeden verilecek karar pahalıya mal olabilir.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, önümüzdeki birkaç gün boyunca zihnimizi canlandırıyor ve plan-projelerimizi yürürlüğe koymamızı sağlıyor. Bu yolculuk, iş görüşmesi, eğitimle alakalı konu, yurt dışıyla ilgili mevzular olabilir. Bunları kolaylıkla hallederiz ve arzu ettiğimiz şekilde sonuca ulaştırırız. Yazışırız, anlaşırız. Yeni birisiyle tanışmanın, heyecanlı bir karşılaşmanın da göstergesidir. Beklediğimiz haberi alırız.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA