SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Sivas Haberleri, Son Dakika Sivas'ın En Çok Okunan Haber Sitesi, Online Gazete Oku
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, bir çok meseleyi inceden inceye analiz etmenizi sağlar. Her bir detayı önemsemek hali biraz yorucu olabilir. Duygularınızı dışa karşı pek belli etmezsiniz. Bir çok kişi kendi içinizde eleştirirsiniz. Çünkü size göre haksızlık ve yanlışlıklar vardır. Değerlerinizi korumaya ve savunmaya çalışırsınız.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, bizi rahatsız eden, inceden inceye yoran her ne varsa onu bilinçli bir şekilde gözden geçireceğiz. İç dünyamızı ve zihnimizi rahatlatacak olana yöneleceğiz. Bu olumlu düşünme, egzersiz, müzik, sevdiklerimizle konuşmak olabilir.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, sorun yaratıcı olan her ne varsa onu devre dışı bırakarak, asıl yapılması gereken işlere ağırlık vermektir. Derinlikli düşündüğünüzde siz de göreceksiniz ki, edindiğimiz tecrübeler yararlı işlere yönlendiğimizde bize zaman kazandırır.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Huzurunuz kaçsın istemediğiniz için, genel olarak pozitif düşünebilen, ortamı germeyen kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA