SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler Ay-Yay burcu seyrinde, kendinizi güven içinde hissetmediğiniz konularda sesinizi yükseltmeniz anlamına gelir. Birileri canınızı sıkıyorsa veya bildiğiniz doğrular başkalarının işine gelmiyorsa bunların üzerine giderek fikirlerinizi ortaya koyarsınız. Maddi-manevi değerler sizin için kıymetlidir.

Saat 15:15 Mars-Pluto görünümü, biraz önce sözünü ettiğimiz arzularınızı elde etme anlamında önünüze çıkan engellerin işaretidir. Bu engeller sizi bir hayli gerginleştirebilir. Psikolojik anlamda kendinizi kısıtlanmış, özgürlüğü elinden alınmış, başkalarına uymak zorunda kalan bir kişi olarak görürsünüz. Bir yandan değişim isteği, diğer taraftan dur diyen kişiler, mazeretler, sorumluluklar arasında kalmak kolay değildir. Bunları savuşturmak için tepkisel davranabilir, inatla isteklerinizi savunabilirsiniz. Benim tavsiyem, birileriyle çatışmamanız, kendinize yüklenmemeniz, dengenizi kaybetmemek için elden geldiğince soğukkanlı düşünmenizdir.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünüm etkisinde, yanılmamak için şöyle etraflıca durumları ele alabiliriz. Özellikle hayati bir mesele söz konusuysa, buna daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Hani sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer ya, biz de bu saatte bu şekilde hareket etmeye özen göstermeliyiz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yolculukların, görüşmelerin, iş veya özel anlamda her türlü olumlu gelişmenin işaretçisidir. Hem özel hayatınızla ilgili hem de işlerinizi halletmede önümüzdeki iki günlük süreçte olumlu enerjiye sahipsiniz. Bir girişimde bulunmak, bir işi yürürlüğe koymak, bir çevre değişikliği, kısa bir gezi, toplantı veya dostlarla bir arada olmak için bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Teşvik edici, motivasyonu yükseltici ve akıllı şekilde planlama yapmak için de idealdir.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA