SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Ay-Yay burcu seyir etkinliği altında, değer verdiğiniz her şey ve görüşleriniz kendinize dönük olacağından dikkatli olmakta yarar var. İnsanlar sizi onaylamadığında, fikirlerinize karşı çıktığında anlaşmazlık yaşanabilir. Yaşanılan ayrılıkları, nasıl olduğunu anlamadan geçen yılları, maddi kayıplarımızı, aldanmışlıklarımızı hatırlayarak, bunların bizde yarattığı durumları tekrar gözden geçirip saptamada bulunabiliriz.

Saat 15:15 Mars-Pluto zorlu görünümü, çalışma hayatınız ve günlük temponuzda bazı kişiler veya nedenler yüzünden önümüzdeki birkaç gün boyunca, gerilim yaşamınıza sebep olabilir. Şu andaki mevcut durumun, ilerisi adına umut vermemesi veya iş ortamınızda huzur bulamamanız sabırsız çıkışlara davetiye çıkarabilir. Daha fazla dayanamayıp acele bir kararlar verebilirsiniz. Bazı kişilerle çatışabilir, hatta işten ayrılmaya karar verebilirsiniz. Bütün bunlar sağlığınızı etkileyebilir. Aslında burada soğukkanlı davranıp, saptamalarda bulunmakta yarar vardır. Çünkü şu anda bu türden çıkışlar fayda yerine zarar getirebilir.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, hedef olarak tanımladığımız, elde etmek istediğimiz ve arzuladığımız girişimlerin bir yerlere takılmasına, gecikmesine neden olabilir. Şartlar bize uymadığı için sıkılabiliriz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal çıkarlarımızı önde tutma arzumuzu gösteriyor. Kişisel ihtiyaçlarımız için hesap kitap yapacağız. Kimsenin bize güvenerek veya bizi hiçe sayarak hakkımız olanı elimizden almasına, bizi yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bu görünüm sizin aklınız ve duygularınız olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilerek ilerlemenizi sağlıyor.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA