SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler Ay-Yay burcunda ilerliyor. Şu aralar bizi yormakta, üzmekte olan ilişkilerin veya durumların bize olabilecek yarar ve zararlarını gözden geçirebiliriz. Eğer yararları daha fazla ise, çekilen sıkıntıya sabır göstermemiz gerektiğini bilelim. Zararı fazla ise o zaman ciddi manada gözden geçirmelerde bulunalım.

Saat 15:15 Mars-Pluto arasındaki zorlu görünüm, geleceği, ilişkisi, iş ortaklığı, ailesi, iç güvenliği anlamında huzursuz olan bireyin yaşadığı sıkıntıları ve bu sıkıntılardan kurtulmak için kendince aradığı çıkış yollarını işaret ediyor. Ancak bu çıkış yolları bazen sevdiğiniz kişiden kopmanıza neden olacağı gibi, tam tersine koptuğunuz halde unutamamanıza yol açabilir. Yalnızlığına çare bulmak için ilişkisine sarılan, ancak ilişkisinde aradığı huzuru bulamayan kişi içsel bir çatışma yaşayabilir. Bazen hayattan korkar, bazen bağlanır, hatta tutarsız davranabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkisini hissedeceğimiz bu görünüm nedeniyle benim size tavsiyem lütfen bu denli kendinize yüklenmeyiniz. Her durumu kontrol edemeyeceğimize göre, en azından kendimize sahip çıkmayı ihmal etmeyelim.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, hayallerinizi gerçekleştirme arzusunun işaretçisidir. Ancak dışa açılmak, zorlamalardan uzak kalmak, bağlılık duygumuzdan uzak durmak pek mümkün değil. Benim tavsiyem, yeri geldiğinde insanın kendine güven duyarak, ideallerinin peşinden gitmeyi bilmesidir. Belki bu zor gibi gelebilir. Ancak imkansız değil. Sadece iyice araştırmak, gelişimi hedeflemek, enine boyuna düşünmek lazım. İnsan istedikten sonra neden olmasın.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı bir zihin ve bedenin insanın en kıymetli zenginliği olduğunu vurguluyor. İnsan çalışıp çabalıyor ve yaşamını en verimli şekilde sürdürmek istiyor. Para böyle zamanlarda hakikaten önemli. Biz de bugün bedenimize, zihnimize özel önem vereceğiz. İş veya günlük yaşantımızda bizi üzen, yoran, rahatsız eden hiçbir şeyi istemeyeceğiz. Şikayetlerimizi doktora göstereceğiz. İş hayatında fikirlerimizi, plan ve projelerimiz bu görünüm sayesinde birkaç gün boyunca yoluna koyabileceğiz.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA