SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler Ay-Yay burcu seyri, partnerimizin bize olan maddi ve manevi katkılarını ayrıca ilişkimizin artı ve eksileri üzerinde düşünmemizi sağlayıcıdır. Eğer bu konuda bir sorun yoksa o zaman kendimizi güvende hissedebiliriz. Tam tersine bir durum söz konusu ise, kendi değerlerimize sahip çıkarak bunlardan taviz vermeyeceğimizi dile getirebiliriz.

Saat 15:15 Mars-Pluto zorlu görünümü, tepkisel düşünmenin, bazen intikam peşine düşmenin, kimi zaman da durumunuzu görmekte zorlandığınız için kendinize yüklenmenin işaretçisi olabilir. Kişi gücünü kabul ettirerek problemlerine çare bulacağını düşünebilir. Hatta ilişkisinde veya üzerinde baskı kuran her ne ise, onunla mücadele etmek adına yanlış yollara girebilir. Herkesle çatışabilir, sistemden şikayetçi olabilir, partnerini, iş ortağını veya hayatı suçlayabilir. Bazı kişiler bu çıkışlarınızdan rahatsız olabilir. Siz kendinizi haklı gördüğünüz için, sonuna dek savunabilirsiniz. Benim tavsiyem soğukkanlı ve bilinçli hareket etmenizdir.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, kazancımız, aşk hayatımız, hedeflerimiz konusunda hayallerimizin çok güçlü olduğunu gösteriyor. Bizi harekete geçiren bir çok arzumuz var. Fakat bizi sıkıntıya sokan, bunlara ulaşmaya çalışırken kısıtlanıyor olmak. İşte bu bizi rahatsız ediyor.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, kazancımız-işimiz söz konusu olduğunda, gözümüz dünyayı görmez. Hiç kimsenin ister ilişkide ister başka bir şeyde, bizim değerlerimizi hafife almasına tahammül etmeyiz. Bu enerji sayesinde parasal görüşmeler önümüzdeki birkaç gün boyunca önemli olacak. Yapmak istediklerimizi zihnimizde oluşturacağız, geleceğimizi önemseyeceğiz. Motive eden bu görünüm sayesinde başarılı bir sonuç elde edebiliriz.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA