SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar Ay-Yay burcu seyrinde, sizi bedenen ve zihnen rahatlatabilecek kişilerle bir arada olmayı istersiniz. Farklı bakışlara tolerans göstermeniz gerektiğinin farkındasınızdır. Bulunduğunuz yerde huzurunuz olmasa bile, kendi iç derinliklerinizdeki güven duygunuzu ayakta tutmanın önemini bilirsiniz. O yüzden kimseyle çatışmadan günün geri kalan saatlerini değerlendirebilirsiniz.

Saat 15:15 Mars-Pluto görünümü, dengesiz, yerli yerine oturmayan, bir türlü düzelmeyen her şeye karşı, gücünüzü kanıtlamak üzere harekete geçmenizin işaretçisidir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkili olacak bu enerji, gerilime yol açabilir. İhtiyaçlarınızı karşılamada bir hayli hırslı davranabilir, baskın tavırlar gösterebilirsiniz. Kimi Başaklarda bu durum daha farklı gelişebilir. Para ve ilişki anlamında, dış tesirlerin üzerinizdeki hakimiyeti bir hayli zorlayıcıdır. Ancak elinizden bir şey gelmediği için gerilirsiniz. Sözgelimi beklediğiniz destek gecikir veyahut ilişkinizdeki sorunlar bir hayli rahatsız edebilir. Bu gerilim daha fazla kazanma hırsına veya hiç kaybetmemek için boyun eğmenize yol açabilir. Ben derim ki, her birimiz birkaç gün sürecek zorlu etkiler altında temkinli olmaya çalışalım.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, sahteliklerden, sanki doğruymuş, iyiymiş gibi davranan insanlardan hoşlanmadığımızı gösterir. Biz hem ailevi hem ilişki ve genel olarak her konuda sonuca, görünene önem veriyoruz. Bu saatte durumları bu keskin bakış açısı altında ele alabiliriz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, fikirlerimizin mutlak kabulünü istediğimizi, kimse için taviz vermeyeceğimizi, kim ne düşünürse düşünsün bizim de beklentilerimiz olduğunu işaret ediyor. Ailemiz kutsal değerimiz. Ancak bazı sözler, yalanlar veya oyunlar bizi yoruyor. Oturup düşüneceğiz. Hangi yol bizim için daha olumlu. Yerleştiğimiz toprak, birlikte yaşadığımız kişiler ve değerlerimiz. Doğal olarak bu değerlere uygun olmayanları hayatımızda ayıklamak isteyeceğiz. Bu görünüm bir yere gitme, orada yaşama, psikolojik ve bedensel anlamda kendimizi toparlama ihtiyacımızı gösteriyor.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA