SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler Ay-Yay burcu seyrinde bizi rahatlatacak, moralimizi yerine getirecek, en azından sırtımızı sıvazlayacak bir insana ihtiyaç duyabiliriz. Bu eşimiz, ailemiz yakın bir arkadaşımız olabilir. Önemli olan kafamızı rahatlamak ve günün geri kalanını aktif şekilde geçirmektir. Problem olsun istemeyiz.

Saat 15:15 Mars-Pluto zorlu görünümü, isteklerinizi etmek, arzularınıza mutlaka kavuşmak anlamında hırslandırıcıdır. Kişi ne olursa olsun her anlamda kazanan taraf olmak ister. Bir yandan hayatı işine geldiği gibi yorumlar, diğer taraftan şartlar onu zorladığında içsel çatışma yaşar. Garip ve tutarsız ilişkiler yaşayabilir, cinselliği bir kuvvet aracı gibi kullanabilir, çıkarları için her yolu doğru sayabilir. Burada yapılması gereken kesinlikle akıllı olmak, yaptıklarımıza veya bize yapılanlara karşı temkinli olmaktır.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, işinizi gücünüzü, ilişkinizi sağlama almanız gerektiğini gösteriyor. Siz birçok alanda başarıyı arzulayabilirsiniz. Ancak şartlarınızı, birlikte olduğunuz insanı çok iyi gözlemleyiniz. Hiç kimsenin iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyin veya siz de bir başkasını zor durumda bırakmayın. İlişki, iş ve ailevi konularda, duruma, şartlara akıllıca bakmakta yarar var.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mutlu bir ilişkide her iki tarafın da birbirine olan güzel yaklaşımının, olumlu ve geleceğe dönük konuşmaların, kararların göstergesidir. Ancak sorunlu çiftlerde veya sizin birileriyle probleminiz varsa, bunu mutlaka çözmek istersiniz. Kimsenin size yalan söylemesine, uyduruk sözlerle etkilemesine izin vermezsiniz. Bu kimi İkizler için, evlilik kararı olabilir. Karşınıza çıkan kişiden etkilenirsiniz. Sizde bu duyguları uyandırır.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA