SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, Ay-Yay burcunda ilerlerken, dışa karşı, inandıklarımızı güçlü bir biçimde dile getirebiliriz. Birileri bize dayatmada bulunsa bile, biz maddi-manevi güvenliğimizi kimsenin tehdit etmesine izin vermeyiz. Kendimizden emin bir şekilde dururuz. Neden olursa olsun, hiç kimseye eğilmeyeceğimizi ılımlı bir şekilde izah ederiz.

Saat 15:15 Mars-Pluto görünümü, planlarınızı gerçekleştirmek için parasal kaynak bulma arayışınızı simgeliyor. Uygun krediyle borçlanmak, bir mülkün satışı, boşanma veya nafaka konularında hakkınızı almak için mücadele edebilirsiniz. Ancak bunları elde etmek pek kolay olmadığı gibi, birileri işinize karışarak önünüze engel çıkarabilir. Bu durum, sizi bir hayli sinirlendirebilir. Özellikle davacı olduğunuz insanlar sizi anlaşmaya zorlayabilirler. Alacağınızın yarısını önerebilirler. Kimi Balıklar alacaklıları tarafından sıkıştırılabilir. Ödemede bulunmanız için size baskıda bulunabilirler. Tabii ki yasal haklarınızı mutlaka araştırınız ve soğukkanlı olmaya çalışınız.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, doğru mu, yanlış mı diye bir türlü karar veremediğiniz meseleler üzerinde daha fazla durmanıza, hassas düşünmenize neden olabilir. İyi niyetimizin sınırlarını iyi belirlemeliyiz. Bazen sırf bu yüzden zorlandığımızı düşünürüz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş veya özel anlamdaki planlarımızı yürürlüğe koyma arzumuzun işaretçisidir. Kısıtlayıcı, düşük kalitede, verimsiz, bize bir şey kazandırmayan olguları, insanları hayatımızda istemeyiz. Düşündüğümüz nitelikte olması önemlidir. Tecrübemize, hakkımıza saygı gösterilmesini bekleriz. Bu görünüm, farklı çözüm yolları arayışımızın göstergesidir. Zihnimizi rahatlatan, iyi hissetmemizi sağlayan ve içinde yer almaktan mutlu olacağımız ne varsa ona yöneliriz.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA