SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar Ay-Yay burcu seyrinde, iç dünyamızın derinliklerine çekilerek, maddi-manevi güvenliğimizi gözden geçirebiliriz. Bizi neler mutlu etmekte veya neler hayatı güzel olarak ele almamızı sağlamakta bütün bunlar üzerinde düşünebiliriz. İç sesimiz bize doğru yolda olduğumuzu söyleyebilir.

Saat 15:15 Mars-Pluto zorlayıcı görünümü, bu mecburiyetler nedeniyle gerilimin işaretçisi olarak gün boyu etkili. Bir anda yanlış bir karar verebilir, birileriyle istemeden tartışabilir, psikolojik anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Rakipleriniz veya dış dünyanın kuralları üzerinizde öylesine etkili olur ki, bildiklerinizi dahi unuttuğunuzu düşünebilirsiniz. Güçlü olmak, ayakta kalmak, doğru yapmak için bu denli özveride bulunurken, başınıza gelen bu tersliklere isyan edebilirsiniz. Mars-Terazi geçişi bugünlerde hepimizi zorluyor.Lütfen sakin olmaya çalışalım.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, doğru bildiğimiz bir çok yanlışı tespit etmemizi sağlıyor. Hatta ne kadar çok zaman kaybetmişim diye içimizden geçiriyoruz. Ancak yok mu şu sorumluluk, vicdan duygumuz, ister istemez bizi bağımlı kılmış birçok insana. İşte bütün bunları hatırlıyoruz. Yakınlarımızı, işimizi gücümüzü her şeyi gözden geçiriyoruz. Artık akıllanmalıyım diye içimizden geçiriyoruz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hoşumuza gitmeyen mevzularda gösterdiğimiz bir tepkinin işaretçisidir. Birileri yanlış konuşabilir, haddini aşabilir ve bizi bu durum rahatsız edebilir. Biz de gereken cevabı, düşüncemizi bildiririz. Finansal duruma göre, ihtiyaçlarımızı almak biraz zor olsa da, bir şekilde işlerimizi hallederiz. Aslında desteklenmeye, dürüstlüğe önem veririz. Yalan, dolan, tuhaflıklar hoşumuza gitmez. Olayları kendimize göre ele alırız. Bize uyan uyar, uymayanla uğraşmayız. Gereksiz alışverişlerden kaçınmamızda yarar var.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA