REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Canlı Sonuçlar Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

2 Ağustos 2021 - 21:50
ALMANYA 3. LİGİ
MS
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
0 - 1
SC Verl SC Verl
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
Energie Cottbus Energie Cottbus
1 - 0
Optik Rathenow Optik Rathenow
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Fort Lauderdale Fort Lauderdale
2 - 3
North Carolina FC North Carolina FC
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Philadelphia Union Philadelphia Union
1 - 1
Chicago Fire Chicago Fire
MS
Toronto FC Toronto FC
1 - 1
Nashville SC Nashville SC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
1 - 2
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
MS
Miami FC Miami FC
3 - 2
Charleston Battery Charleston Battery
MS
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
0 - 2
San Diego Loyal San Diego Loyal
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
0 - 0
Instituto Instituto
MS
Nueva Chicago Nueva Chicago
1 - 0
Atlanta Atlanta
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
River Plate River Plate
1 - 1
Huracan Huracan
MS
San Lorenzo San Lorenzo
1 - 1
Club Atletico Banfield Club Atletico Banfield
MS
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
1 - 1
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
MS
Patronato Patronato
0 - 0
Newells Old Boys Newells Old Boys
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
MS
St. Johann St. Johann
0 - 0
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
BELARUS 1. LİGİ
MS
Isloch Isloch
0 - 1
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
MS
Dinamo Brest Dinamo Brest
1 - 3
Neman Grodno Neman Grodno
MS
FK Vitebsk FK Vitebsk
0 - 1
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
MS
FK Gomel FK Gomel
2 - 2
BATE BATE
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
MS
Velez Velez
0 - 2
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
BREZİLYA SERİE A
MS
Bahia Bahia
0 - 1
Sport Recife Sport Recife
MS
Chapecoense Chapecoense
0 - 1
Santos Santos
MS
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
1 - 1
America Mineiro America Mineiro
MS
Ceara SC Ceara SC
3 - 1
Fortaleza Fortaleza
BREZİLYA SERİE B
MS
Remo Remo
1 - 0
CSA CSA
MS
CRB CRB
1 - 1
Ponte Preta Ponte Preta
BREZİLYA SERİE C
MS
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
1 - 2
Manaus Manaus
BULGARİSTAN 1. LİGİ
MS
Cherno More Varna Cherno More Varna
2 - 0
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
MS
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
2 - 3
Beroe Beroe
CONCACAF ALTIN KUPA ŞAMPİYONASI
UZS
A.B.D. A.B.D.
1 - 0
Meksika Meksika
ÇİN 2. LİGİ
MS
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
0 - 4
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
MS
Shenyang Urban Shenyang Urban
0 - 1
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
MS
Nanjing City F.C. Nanjing City F.C.
0 - 2
Shaanxi Chang'an Shaanxi Chang'an
ÇİN SÜPER LİGİ
MS
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
1 - 0
Chongqing Liangjiang Athletic Chongqing Liangjiang Athletic
MS
Guangzhou FC Guangzhou FC
5 - 2
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
MS
Shenzhen FC Shenzhen FC
0 - 1
Guangzhou City Guangzhou City
MS
Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
0 - 5
Shandong Taishan Shandong Taishan
DANİMARKA SÜPER LİGİ
MS
SonderjyskE SonderjyskE
0 - 2
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
EKVADOR PRİMERA
MS
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
4 - 0
Deportivo Macara Deportivo Macara
MS
Emelec Emelec
2 - 2
Aucas Aucas
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
Firpo Firpo
1 - 1
Jocoro Jocoro
MS
Once Deportivo Once Deportivo
2 - 2
CD Aguila CD Aguila
MS
CD FAS CD FAS
3 - 1
Santa Tecla Santa Tecla
MS
Alianza FC Alianza FC
4 - 1
CD Municipal Limeno CD Municipal Limeno
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Sevan FC Sevan FC
5 - 2
FK Van FK Van
MS
Ararat Ararat
7 - 1
FC Noah FC Noah
ESTONYA 2. LİGİ
MS
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
2 - 2
FC Nomme United FC Nomme United
MS
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
2 - 3
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
MS
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
1 - 2
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
MS
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
1 - 3
JK Pärnu JK Pärnu
FAROE ADALARI 1. LİGİ
MS
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
0 - 1
B68 Toftir B68 Toftir
MS
EB/Streymur EB/Streymur
0 - 4
Klaksvik Klaksvik
MS
Vikingur Vikingur
1 - 0
B36 Torshavn B36 Torshavn
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
1 - 1
SJK Akatemia SJK Akatemia
MS
JBK JBK
0 - 1
Vasa IFK Vasa IFK
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
MS
Inter Turku Inter Turku
2 - 2
Honka Honka
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
MS
PK 35 PK 35
2 - 1
Klubi 04 Klubi 04
FRANSA LİGUE 2
MS
Auxerre Auxerre
3 - 0
Grenoble Grenoble
İRLANDA PREMİER LİGİ
ERT
Finn Harps Finn Harps
0 - 0
Bohemians Bohemians
ERT
Sligo Rovers Sligo Rovers
0 - 0
Dundalk Dundalk
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Kilmarnock Kilmarnock
2 - 0
Ayr United Ayr United
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
MS
AIK Stockholm AIK Stockholm
1 - 0
Halmstad Halmstad
MS
Sirius Sirius
1 - 2
Örebro Örebro
MS
Göteborg Göteborg
1 - 2
Norrkoping Norrkoping
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
0 - 3
IFK Varnamo IFK Varnamo
MS
Sundsvall Sundsvall
3 - 3
IK Brage IK Brage
İZLANDA PREMİER LİGİ
MS
Breidablik Breidablik
4 - 0
Vikingur R. Vikingur R.
JAPONYA İMPARATORLUK KUPASI
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 - 0
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
LİTVANYA A LYGA
MS
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
3 - 3
Suduva Suduva
MACARİSTAN 2. LİGİ
MS
Pecsi Pecsi
0 - 1
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Atlante Atlante
3 - 0
Correcaminos de la UAT Correcaminos de la UAT
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Santos Laguna Santos Laguna
1 - 1
Cruz Azul Cruz Azul
NİJERYA PREMİER LİGİ
MS
Enyimba Enyimba
1 - 1
Sunshine Stars Sunshine Stars
MS
Nasarawa United Nasarawa United
3 - 0
Enugu Rangers Enugu Rangers
MS
Kano Pillars Kano Pillars
1 - 0
Wikki Tourist Wikki Tourist
MS
Rivers United Rivers United
3 - 1
Lobi Stars Lobi Stars
MS
Adamawa United Adamawa United
0 - 2
Kwara United Kwara United
OLİMPİYAT OYUNLARI (K)
MS
A.B.D. (K) A.B.D. (K)
0 - 1
Kanada (K) Kanada (K)
MS
Avustralya (K) Avustralya (K)
0 - 1
İsveç (K) İsveç (K)
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Club Guarani Club Guarani
4 - 1
12 de Octubre 12 de Octubre
MS
Olimpia Olimpia
0 - 2
Guairena FC Guairena FC
POLONYA 2. LİGİ
MS
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
0 - 4
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
POLONYA EKSTRAKLASA
MS
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
1 - 0
Wisla Plock Wisla Plock
ROMANYA LİGA 1
MS
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 - 2
CS Mioveni CS Mioveni
MS
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
3 - 1
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
1 - 2
PFC Sochi PFC Sochi
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
MS
Backa Topola Backa Topola
4 - 0
Kolubara Kolubara
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
Magallanes Magallanes
3 - 0
Copiapó Copiapó
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Melipilla Melipilla
2 - 4
Colo Colo Colo Colo
MS
La Serena La Serena
1 - 1
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
UKRAYNA PREMİER LİGİ
MS
Inhulets Inhulets
1 - 5
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Penarol Penarol
2 - 0
Atl. River Plate Atl. River Plate
MS
Club Nacional Club Nacional
2 - 0
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
MS
Villa Espanola Villa Espanola
1 - 1
Cerrito Cerrito
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
1 - 1
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25