SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Ay-Yay burcu seyrinde, hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünürsünüz. Eğer işiniz sağlamsa, cebinizdeki para ile güven içinde yaşıyorsanız, manevi anlamda iç huzurunuz yerindeyse moraliniz yüksektir. Eğer değilse, daha iyi yaşayabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.

Saat 15:15 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünüm hem de iletişim ve iş hayatında hırslı davranmaya, isteklerimizi zorla kabul ettirmeye yol açabilir. Çevresel faktörler, içinde yer aldığımız ortam bize doyurucu gelmeyebilir. Çalıştığımız alanda, emek sarf ettiğimiz konularda kendimizi ve sistemi yetersiz görerek isyan edebiliriz. İster istemez psikolojik anlamda gergin davranabilir, yanlışa dur demek için kendimizce çözümler bulmaya kalkışabiliriz. Ben bilinçli hareket etmenizden yanayım. Eğer izlediğiniz yol, sonrasında sıkıntı yaratacaksa lütfen sakin olunuz.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, kimlerle ortak hareket etmek zorundaysak veya neler bizi mecburiyet altına alıyorsa onlardan kurtulamamanın getirdiği stresin işaretçisidir. Deyim yerindeyse, bildiğimizi okuyamıyoruz. Bize göre doğru olan, bir başkasına göre yanlış olarak değerlendiriliyor. Bu da bizi çileden çıkartıyor. Ama elimiz kolumuz bağlı olduğu için uymaya çalışıyoruz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hayatı sevdiren, canlandıran, zihnimizi aktif ederek güzelliklerin keyfine varmamızı sağlayan olumlu bir enerji akışıdır. Gelecekle ilgili umut verir ve her sorunun bir şekilde çözüme kavuşacağı inancı aşılar. Aşkta şans ve fırsatların işaretçisidir. Biriyle tanışmak, hatta aşık olmak mümkündür. Konuşuruz, yazışırız ve kısa seyirli bir geziye çıkarız. Birkaç gün boyunca moralimiz oldukça yükselecek.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA