SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar Ay-Yay burcunda, hedefimizi, isteklerimizi gözden geçirebiliriz. Bizi huzurlu kılan maddi-manevi değerlerimiz hakkında düşünebiliriz. Yaşadığımız toplumun, dünyanın sorunlarına çare bulunmadıkça, kendi dünyamızda huzurlu yaşamanın pek bir anlamı olmadığını fark edebiliriz. Hayat herkes için güzel olsa ve insanlar barış içinde yaşasa diye aklımızdan geçirebiliriz.

Saat 15:15 Mars-Pluto görünümü genel anlamıyla tüm burçlar üzerinde gerginlik ve baskıya karşı tahammülsüzlük şeklinde çıkışlara neden olabilir. Bizim arzularımıza karşılık, sistem kendi kurallarını dayatabilir. Biz yenileştirmek isteriz, ancak şartlar elverişli olmadığı için uygulayamayız. Girişimde bulunmaktan yanayınızdır. Fakat sınırlar içinde hareket etmeye zorlanabiliriz. Bütün bu durumlara karşılık tepki gösterdiğimizde susturulabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca soğukkanlı olmak ve davranmak durumundayız.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, her konuda sağlamlığın önemini belirginleştiriyor. Amaca giden yolda her şey mübah derler. Ancak biz böyle düşünmeyeceğiz. Bu yöntem, bu yol doğru mu, daha başka neler yapılabilir, kimlerle bağlantı kurulabilir diyerek inceleyeceğiz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, birkaç gün boyunca etkili olacak, olumlu gelişmelerin, girişimlerin ve işlerimizi yoluna koymanın işaretçisidir. Sosyal ilişkilerimizi güçlendirir. Toplumsal hayatla iç içe olmamızı sağlar. İlişkileri canlandırır. Yeni tanışmaların, dostlarla bir araya gelmenin, kısa bir gezinin ve iletişimin göstergesidir. Kendimizi gayet iyi hissedeceğiz. İlişkimizde sorunlar varsa, bunları açık bir dille ifade edeceğiz.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA