DOLAR 32,3718 % 0.18
EURO 34,8449 % 0.16
STERLIN 41,3459 % 0.3
FRANG 36,1264 % 0.26
ALTIN 2.408,94 % 0,08
BITCOIN 67.949,99 1.318

Uzun’dan Aydın ile “eşitlik” Ürgüp ile üstünlük” mesajı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Uzun’dan Aydın ile “eşitlik” Ürgüp ile üstünlük” mesajı

Gazeteci Taner Karabal’ın Sami Aydın’a, Adem Uzun’un seçimleri kazanması için 6 milyon 500 bin lira tutarında destekte bulundunuz mu sorusuna “Tamamen iftira, ispat etsinler ben onlara 100 katını vereceğim. Ben böyle bir platformda, ortamda bulunmadım. Bulunmadığım, yapmadığım bir eylem için bana yaptı diyen olursa o onun sorunu, benim sorunum değil” diyen Sami Aydın 31 Mart yerel seçim sürecinde AK Parti’nin kazanması için bir çaba sarf etmediğini “ben de seçim döneminde partimin lehine de aleyhine de çalışmadım” sözleriyle ifade etti.

Uzun’dan Aydın ile “eşitlik” Ürgüp ile üstünlük” mesajı

Bu sözler sonrasında AK Parti İl Başkanlığı için ise “AK Parti İl Başkanlığı için de partim görev verirse bundan kaçmam” diye konuştu.

Yerel seçim öncesinde ve sonrasında BBP’den Belediye Başkanı seçilen Adem Uzun ile yakın ilişkide olan Aydın’ın bu açıklamaları hafızalarda tazeliğini koruyor…

Aydın’ın yerel seçim sonrasında Belediye Başkanı Adem Uzun’u makamında ziyaret ettiği bilinirken Uzun ve Aydın’ın oturma düzeni Sivas Belediyesi sosyal medya hesaplarından “eşitlik” vurgusu ile yayınlanırken, dünkü BBP Genel Başkan Yardımcısı ve önceki dönem Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün Uzun’u ziyareti ise Sivas Belediyesi sosyal medya hesaplarından “üstünlük” vurgusu ile servis edildi.

Uzun, Aydın’ın ziyareti esnasında diz dize, Ürgüp’ün ziyareti esnasında ise makam koltuğunda böyle görüntülendi…

Büyük Sivas Haber

 


YORUM YAP