DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.147.747 2.067

Çıplak kadın mahalleliyi bezdirdi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çıplak kadın mahalleliyi bezdirdi!

Fatih’te Rus uyruklu kadın mahallelinin kabusu haline dönüştü. Daha önce birçok defa olay çıkaran kadın, bu kez çıplak vaziyette çocuk parkında dolaştı. Kadının uyuşturucu ve alkol bağımlı olduğu öne sürüldü.

Çıplak kadın mahalleliyi bezdirdi!

Esenyurt’ta çıplak siyahi olayının benzeri Fatih’te yaşandı. Alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Rus uyruklu kadın, Fatih Kocamustafapaşa’da mahalleliyi canından bezdirdi. Daha önce mahallede olay çıkardığı, camdan eşyalar attığı ve çocuklara saldırdığı iddia edilen kadın bu kez bir çocuk parkında çırılçıplak soyundu.

Vatandaşlar duruma tepki gösterince kadın, eline aldığı örtüyle bankta oturan kişilere saldırdı. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri tarafından üzeri örtülen kadın emniyete götürüldü.

Bazı vatandaşların sınır dışı edilmesi çağrısında bulunduğu kadının Türk vatandaşlığı olduğu için deport edilemediği öne sürüldü.

Çocuklara bile saldırmış
Olaylı kadının, yine bir çocuk parkında sinir krizi geçirdiği görüntüler ortaya çıktı. Mahalle sakinleri, Rus uyruklu kadının insanların üzerine içki döktüğünü ve çocuklara bile saldırdığını öne sürdü.

“Çırılçıplak soyunuyor”
Parkın yanında kafe işleten Necmettin Deli, “Burada yabancı uyruklu bir kadın var. Rus olduğu söyleniyor. Bildiğimiz kadarıyla alkol ve diğer maddeleri kullanıyor. Burada sürekli vatandaşları rahatsız ediyor. Çoluk çocuk fark etmiyor. Çırılçıplak soyunuyor. Yaşlı insanların üzerine alkol atıyor. Yaşlı insanlara saldırıyor. Parkta yatıyor. Masaların üzerine çıkıyor. Esnaf olarak bu konuda mağduruz. İnsanlar da rahatsız oluyor. Burası bir aile parkı. İnsanlar gelip çoluğunu çocuğunu gezdirmek istiyor. Böyle vakalarla karşılaşınca işimize yansıyor” dedi.

“Türk vatandaşlığı olduğundan dolayı..”

Daha önce de benzer olayların yaşandığını söyleyen Necmettin Deli, “Bu bayan Türk vatandaşlığı aldığından dolayı deport da edilemiyor. Alıyorlar, dışarı bırakıyorlar. Hemen hemen her gün burada. Geçen gün yarı çıplak vaziyette camdan televizyon attı. Sehpaları aşağıya attı. Aşağıdan biri geçiyor da olabilir. Hiç bakmaksızın atıyor. Bütün vatandaşların ve esnafın sıkıntısı var” dedi.

“Artık kendimizden utanıyoruz”

Mahalle esnafı Mustafa Metin ise “Arka sokakta bir Rus kadın var. Her gün elinde birayla geliyor. Burada bağırıyor. Üstünü başını açıyor. İnsanlar telefonun kamerasıyla çekiyor. Utanma duygusu da yok. Emniyetten bayan polis geliyor. Alıp götürüyorlar ama yine aynı. Artık kendimizden utanıyoruz. Bir an evvel yetkililerin bu işe çözüm bulmasını istiyoruz. Üstü başı açık geziyor. Uygunsuz kelimeler konuşuyor” dedi.

“Hemen hemen her gün soyunuyor”
Aynı parkta yaşanan sıkıntılara da değinen Nuran Yaman, “Parkta içen var, soyunan var, her şey var. İyi karşılamıyoruz. Çoluk çocuk var. Ayıp bir şey. Yetkililer bunu sınır dışı yapsın. Sınır dışı yaparsa iyi olur. Hemen hemen her gün soyunuyor. Çırılçıplak bir de. Aile var. Çoluk çocuk var” dedi.-internethaber

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP