DOLAR 32,4059 % 0.14
EURO 34,5524 % 0.34
STERLIN 40,4702 % 0.43
FRANG 35,5127 % 0.34
ALTIN 2.456,93 % 0,75
BITCOIN 2.196.958 0.086

Büyük Sivas’a Yalan Haber Yaptı Diyen Halil Şener’e Yargı Tokadı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyük Sivas’a Yalan Haber Yaptı Diyen Halil Şener’e Yargı Tokadı!

Sivas’ın hür sesi buyuksivas.com’da geçtiğimiz aylarda yayınladığımız “Tüdemsaş’ta SPA Masaj ve FETÖ ilişkisi Mahkemeye Yansıdı!” başlıklı ve “H.Ş.’nin Banka Hareketleri! TL Dolar Euro Hay Maşallah! Ne Ararsan Var!” başlıklı haberler sonrası TÜRASAŞ MÜFETTİŞİ Halil Şener kendi sosyal medya hesabından bir dizi açıklama ve paylaşımlar yapmıştı.

Büyük Sivas’a Yalan Haber Yaptı Diyen Halil Şener’e Yargı Tokadı!

Şener’in yaptığı açıklamalar tarafsız yayıncılık ilkemiz gereği kamuoyu ile “Halil Şener Yaptırdığı SPA Masajı Hakkında Açıklama Yaptı!” ve “Halil Şener Banka Asya Hesabını ve Hesap Hareketlerini Açıkladı”  başlıklı yeni haberlerle yayınlanmıştı.

Şener buyuksivas.com’da yayınladığımız Bank Asya hesap hareketleri ve Azeri misafirleri ile yaptırılan SPA masajın ödemesinin yöntemi hakkındaki bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade ederek kişilik haklarına saldırdığımızı ve “YALAN HABER” yaptığımızı belirterek Sivas Sulh Ceza Hakimliği’ne “ERİŞİMİN ENGELLENMESİ TALEBİYLE” suç duyurusunda bulunmuştu.

Görülen dava sonrası Şener’e yargı, “ORTADA YALAN HABER YOK!” ve “BİLGİ, BELGE VE GERÇEKTE VAR OLAN DURUMLARA DAYANAN KONULAR VAR!” dedi.

Ayrıca YARGI Şener’e “HABER VERME ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDADIR” diyerek aşağıdaki kararı teslim etti.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.