DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.119.589 1.319

Vali Şimşek’e Ahilik Onur Ödülü Verildi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Şimşek’e Ahilik Onur Ödülü Verildi!

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Ahilik Onur Ödülünü Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’e takdim etti

Vali Şimşek’e Ahilik Onur Ödülü Verildi!

36. Ahilik Kutlama etkinlikleri kapsamında Yılın Ahilik Onur Ödülüne layık görülen Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’ şehir dışında olması nedeniyle törene katılamadığı için onur ödülünü veremeyen Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 27. Bölge Birliği Başkanı Mesut Dursun ve oda başkanları ile birlikte Vali Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Vali Dr. Yılmaz Şimşek’e esnaf teşkilatı adına çiçek takdim eden Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, kaftan giydirdikten sonra Ahilik Onur Ödülünü takdim etti.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Ahilik Haftası etkinliklerini tamamladıklarını ifade ederek, “36. Ahilik Haftası kutlama programlarını tamamladık. Ahilik Kutlama Komitemiz tarafından Yılın Ahilik Onur Ödülünü sayın valimize takdim edecektik. Valimiz tören programının olduğu gün şehir dışında olduğundan dolayı onur ödülümüzü makamında takdim ediyoruz. Esnafımızın sorun ve sıkıntılarıyla yakından ilgilenen, çözümü için gayret gösteren, her zaman esnafımız ile iç içe olan, işyerlerini ziyaret eden esnaf dostu valimiz Dr. Yılmaz Şimşek’e esnaf teşkilatım adına teşekkür ediyorum” dedi. (Emre Gençleşen)

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri


YORUM YAP