DOLAR 31,0815 % 0.29
EURO 33,6819 % 0.1
STERLIN 39,3751 % 0.02
FRANG 35,2918 % 0.21
ALTIN 2.017,54 % 0,03
BITCOIN 1.611.021 -0.816

Ünlü survivor yarışmacısının sevgilisi depremde hayatını kaybetti!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ünlü survivor yarışmacısının sevgilisi depremde hayatını kaybetti!

Survivor yarışmasıyla tanınan Aşkım Burçe, deprem felaketinde sevgilisi Yiğit Can Datlı’yı kaybetti. Sevgilisi Yiğit Can’ı toprağa vereli 1 hafta olan Aşkım Burçe’nin sosyal medya paylaşımındaki ifadeleri yürekleri dağladı.

Ünlü survivor yarışmacısının sevgilisi depremde hayatını kaybetti!

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem, 10 ilimizde yıkıcı etkiye sebep oldu. 7.7 ve 7.6’lık iki şiddetli depremde yitirdiğimiz binlerce can kaybı, ülkemizi yasa boğdu. ‘Survivor’ yarışması ile tanınan Aşkım Burçe Tunay da erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’nın ölümüyle yıkıldı.

Aşkım Burçe Tunay, sevgilisi Yiğit Can Datlı’yı toprağa vermesinin üzerinden bir hafta geçmesinin ardından yeni bir paylaşımda bulundu.

Sevgilisiyle çekilen pozlarını kolajlayarak paylaşan Aşkım, şu duygusal sözlere yer verdi:

“1 hafta, geçirdiğim 23 seneden daha uzun”
“Bugün seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tam bir hafta geçti. Bana sorarsan eğer, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim tüm zamanlardan daha uzun…

“Hep hayatımda kalacaksın”
Seninle olan hiçbir an’ımızı siyah beyaz paylaşamayacağım, onlara ihanet olur. İyi ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim, çünkü hep hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum.

“Sen benden vazgeçmezsin”
Bir gün olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden bile çok beni sevdiğine… Sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin.

“Toprak da seni incitmesin”
Seni asla unutmayacağım diyemem zaten sen, unutulacak gibi biri değilsin. İyi ki varsın Datlım. İyi ki uğraştın uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim. Sen beni hiç incitmedin, toprak da seni incitmesin.

“Kalbim senin evin”
Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin evin ve söz veriyorum ben evine çok iyi bakmaya çalışacağım.

“Rüyalarıma gel”
Bir gün kavuşacağız… O güne kadar bekle beni. Rüyalarıma gelmeyi de unutma. Minnoşun seni çok ve hep seviyor.” -internethaber

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri


YORUM YAP