DOLAR 33,0966 % 0.21
EURO 36,1102 % 0.15
STERLIN 43,0423 % 0.33
FRANG 37,0510 % 0.24
ALTIN 2.625,08 % 0,13
BITCOIN 65.612,03 4.235

Ulaş Karasu’dan Kurban Bayramı Mesajı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ulaş Karasu’dan Kurban Bayramı Mesajı!

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Ulaş Karasu’dan Kurban Bayramı Mesajı!

Milletvekili Karasu mesajında: “Bayramlar; karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün daha çok kuvvetlendiği barışın, huzurun ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı çok özel günlerimizdir.

Yoksulların, muhtaçların ve kimsesizlerin hatırlandığı, dayanışma ve yardımlaşmanın güçlendirilmesine katkılar sağlayan bu özel günler; küslüklerin, kızgınlıkların, husumetlerin bir kenara bırakılıp kardeş olmanın, bir ve beraber olmanın mutluluğunu sunmak için çok güzel fırsatlar vermektedir.

Bereketin, huzurun, manevi duyguların ve paylaşmanın olacağı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Güzel ülkemiz ve özel şehrimiz Sivas’ta birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi sevgi ve saygıyla harmanlayarak perçinleyeceğimiz Kurban Bayramı’nın yolu, hiç şüphesiz yardıma muhtaç, hasta, yaşlı, yetim, öksüz, kimsesiz kardeşlerimizin kapılarını çalmak ve onların yüzlerini gülümsetmekten geçmektedir. Bu gerçek hepimize bayramı tam anlamıyla “bayram” olarak yaşatacaktır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, başta Filistin olmak üzere yanı başımızdaki coğrafyada akan kan ve gözyaşlarının bir an önce durmasını, işsizliğin, açlık ve yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulmasını, adaletin, demokrasinin, huzurun ve barışın egemen olduğu, üreten ve ürettiğini hakça paylaşan bir ülke ve dünya özlemimi bir kez daha yineliyorum.

Milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı yürekten kutluyor; bu bayramın tüm insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, sağlık, mutluluk ve esenliklerle dolu nice bayramlar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sivas Haber– Sivas Haberler

YORUM YAP