DOLAR 20,9024 % 0.45
EURO 22,5261 % -0.12
STERLIN 26,1945 % -0.63
FRANG 23,0533 % 0.31
ALTIN 1.320,89 % -0,11
BITCOIN 27.015,92 0.282

Sivas İlbeyliler Derneği 255 Kişiyle İftar Programı Düzenledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas İlbeyliler Derneği 255 Kişiyle İftar Programı Düzenledi
blank
blank

Sivas İlbeyliler Derneği iftar programı düzenledi. İlbeyli Çevresini Geliştirme ve Yardımlaşma Dernek üyelerinin yanı sıra il protokolü, siyasi parti il başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Sivas İlbeyliler Derneği 255 Kişiyle İftar Programı Düzenledi

Pandemi nedeniyle 2 yıldır düzenlenmeyen iftar programının bu yıl coşkuyla geçmesi bekleniyordu.

2 yıldır ara verilen ve artık geleneksel olarak düzenlenen iftar programı şimdiye kadar düzenlenenlerin en vasatı olarak kayıtlara geçti.

Sivas’taki bir çok önde gelen İlbeylinin haberinin dahi olmadığı organizasyona İlbeyli olmayan davetlilerde dahil olmak üzere sadece 255 kişi katıldı.

1000 kişilik Hisar Düğün Salonunda düzenlenen iftar programına Vali Vekili Adil Nas, AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Baro Başkanı Fatih Sevim, Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Doğan, Sivas Tapu Müdürü Nihat Ürkmez, Polis Okulu Müdürü Kadir Yırtar, Nuri Demirağ Organize Sanayi Müdürü Mustafa Beştepe, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Salim Eminoğlu, Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Şoförler Odası Başkanı Şaban Yalman, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ünal Karataş, Sivas Numune Hastanesi Başhekimi Dr. Mesut Acıöz, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanı Serdar İnce ve il yönetim üyeleri, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Cemil Laçiner, TÜMSİAD Sivas Şube Başkanı Mehmet Dolu, Tokatlılar Dernek Yönetim Üyeleri, Meraküm ve Çevresini Geliştirme Yardımlaşma Derneği Başkanı (MERDER) Faruk Poyraz’ın yanı sıra BİR KAÇ TANE DE İLBEYLİ KATILDI.

İSMAİL KARATAŞ BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR! OLAĞANÜSTÜ SEÇİM VAR!

Başkan Karataş, “Yaklaşık 2 buçuk yıldır İlbeyli Çevresini Geliştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanlığı görevini yürütmekteyim. 2 yıldır pandemi dolayısıyla çok fazla etkinlik yapamadık.

Şu anda hayatın normalleşmeye başlamasıyla birlikte biz de çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Malumunuz kendi işlerimizin de yoğun olmasından dolayı bayramdan sonra inşallah başkanlık görevini başka bir arkadaşımıza devredeceğiz.

Bir mevkiye gelip de orada görevini layıkıyla yapamıyorsan o makamı da işgal etmeyip daha fazla zaman ayıracak birine bırakmak ve fedakarlık yapmak lazım. Bu vesileyle geçmişten bugüne 2 buçuk yıl içerisinde eğer ki şehrimize, yöremize karşı yapmamız gerekip de yapamadığımız bir görev olduysa ve o görevi ihmal ettiysek hakkınızı helal edin.

Pandemi döneminin de denk gelmesiyle yoğun bir çalışma gerçekleştiremedik nasip, kısmet. Bundan sonra göreve gelecek arkadaşlarımıza her zaman destek olacağımızı belirtmek istiyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize saygılarımızı sunuyorum. Ramazanınızın mübarek olmasını diliyorum” dedi.

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP

Eset ATASEVEN 12 Nisan 2022 / 11:43 Cevapla

İftar prroram ve yemek sadece üst düzey yöneticileri ve kamu kuruluş yöneticileri davet edilir başka ne beklersiniz Afiyet olsun