DOLAR 27,4216 % 1.91
EURO 29,0179 % 2.06
STERLIN 33,5517 % 1.18
FRANG 29,9070 % 2.37
ALTIN 1.654,58 % 2,05
BITCOIN 730.908 -0.394

Ramazan Baker öncülüğünde Sivas Halk Eğitim Merkezi fark yaratıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ramazan Baker öncülüğünde Sivas Halk Eğitim Merkezi fark yaratıyor

Devletin son yıllarda dönemin Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın katkılarıyla ilimiz Sivas’a yaptığı yatırımla, eski Numune Hastanesi’nin ilerisinde, Selçuk Anadolu Lisesi’nin yanında inşa edilen, içerisinde 14 derslik, 22 atölye, 1 konferans salonu, 2 toplantı salonu, 1 oyun odası ve çok çeşitli makine ve ekipmanın yer aldığı Sivas Halk Eğitim Merkezi’nde öyle bir hizmet veriliyor ki, Sivaslılar “yapandan, düşünenden, emeği ve katkısı olandan Allah razı olsun” diyor.

Ramazan Baker öncülüğünde Sivas Halk Eğitim Merkezi fark yaratıyor

Amacı, hayata mutlu bireyler hazırlamak için her zaman, her yerde, herkese eğitim vermek olan ve öğrenen topluma dönüşüm sürecinde beşikten mezara kadar rehberlik hizmeti sunan Sivas Halk Eğitim Merkezi, bireyin bilgi, şuur ve yetkinliklerini geliştirerek insanlığın kalkınmasında sorumluluk almasını desteklerken aynı zamanda yapılan çalışmalar ve verilen kurslarla eğitimler belgelendirilebilir, izlenebilir hale geliyor.

Sivas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Baker‘in koordinesinde son yıllarda ivme kazanan kurslar arasında bir çok farklı alan yer alıyor.

Halk Eğitim Merkezi’ndeki dersliklerde tamamen ÜCRETSİZ olarak verilen üniversiteye hazırlık kursunda her yıl üst düzeyde başarı elde edilirken geçtiğimiz yıl kursa ücretsiz olarak katılan öğrenciler 11 Tıp, 7 Diş Hekimliği, 6 Hukuk Fakültesi’nin yanı sıra çok sayıda mühendislik kazandı.

Tamamen ücretsiz olan ve dershane ortamında sizlerde kurslara katılmak, elde edilen bu başarıya dahil olmak için acele edin…

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP