DOLAR 27,3861 % 0.25
EURO 29,0664 % -0.07
STERLIN 33,4657 % 0.04
FRANG 29,9498 % 0.01
ALTIN 1.627,65 % -0,90
BITCOIN 743.961 0.136

Sivas Esnafı Belediye’yi Beğeniyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Esnafı Belediye’yi Beğeniyor

Şehrimizdeki birçok cadde ve bulvarı sil baştan yenileyerek modern bir görünüm kazandıran Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’a, çalışmaların yapıldığı bölge esnafı ve vatandaşlar her platformda duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini sunuyorlar.

Bu anlamda Sirer Caddesi ve Arı Sitesi esnafı, Başkan Aydın ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek caddelerinde yapılan yenileme çalışmalarından ötürü teşekkür ettiler.

Kahvaltı programına Başkan Aydın’ın yanı sıra; Arı Sitesi’nde faaliyet gösteren Ticaret İl Müdürü Selim Baş, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tanzer Erdem, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hasan Coşkun Erkmen ve bölge esnafı katıldı.

Yapılan hizmetler hakkında esnaflarla fikir alışverişinde bulunan Başkan Aydın, önümüzdeki süreçte yapılması planlanan projelerle ilgili bilgi verdi.

Diğer illerle kıyaslandığı zaman Sivas’ın çok güzel bir şehir olduğunu dile getiren esnaflar, “Yapılan hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Caddemiz çok modern ve güzel oldu. Çalışmaları destekliyoruz, sizlerin her zaman yanında olacağız. Daha güzel projelere imza atacağınıza inanıyoruz.” dediler.

“Sivas’ın ticaret potansiyelini artırabilmek, altyapısını sorunsuz hale getirmek, yeşil alan miktarını yükseltmek, tarihi eserlerimize sahip çıkarak şehir ekonomisine, turizmine kazandırmak bizlerin asli görevidir.” diyen Başkan Aydın ise, dar imkânlarla çok iş yaptıklarını ifade ederek Sivas’ın ve Sivaslıların her zaman daha iyisini ve güzelini hak ettiğini söyledi.


YORUM YAP