DOLAR 27,3861 % 0.25
EURO 29,0664 % -0.07
STERLIN 33,4657 % 0.04
FRANG 29,9498 % 0.01
ALTIN 1.627,65 % -0,90
BITCOIN 743.963 -0.364

Sivas İl Müftüsü Pehlivan’dan O İlçeye Ziyaret!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas İl Müftüsü Pehlivan’dan O İlçeye Ziyaret!

Sivas İl Müftüsü Remzi Pehlivan, ilçe ziyaretleri kapsamında Suşehri’nde temaslarda bulundu.

Sivas İl Müftüsü Pehlivan’dan O İlçeye Ziyaret!

Sivas İl Müftüsü Remzi Pehlivan, ilçe ziyaretleri kapsamında Suşehri’nde temaslarda bulundu. İlk olarak İlçe Kaymakamı Ahmet Korkmaz’ı makamında ziyaret eden İl Müftüsü Pehlivan, daha sonra Belediye Başkanı Fazlı Yüksel’i ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Son olarak İlçe Müftülüğünü ziyaret eden Pehlivan, İlçe Müftüsü Serkan Yalçın’dan ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen “Din Görevlileri Toplantısı”na katılan Müftü Pehlivan, toplantıda din hizmetleri ve din görevlisinin toplumdaki önemi ve görevleri hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

Ebubekir Cami Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda düzenlenen programda konuşan Remzi Pehlivan; “Din görevlilerimiz her alanda vatandaşlarımızın yanında olarak gerek manevi destek, gerek din hizmetleri alanında 7’den 70’e hizmet vermektedir. Tüm görevlilerimizin yapmış olduğu bu hizmetlerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cenabı Allah yaptığınız işlerde yar ve yardımcınız olsun. “dedi.

İl Müftüsü Remzi Pehlivan toplantı sonunda İlçede faaliyetlerini sürdüren Yatılı Hafızlık ve 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarını ziyaret ederek kurs faaliyetleri hakkında da görevlilerden bilgi aldı.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP