DOLAR 31,0797 % 0.29
EURO 33,6716 % 0.07
STERLIN 39,4319 % 0.17
FRANG 35,2737 % 0.17
ALTIN 2.026,18 % 0,46
BITCOIN 1.605.423 -0.631

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Milletvekili Hakan Aksu’yu Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Milletvekili Hakan Aksu’yu Ziyaret Etti

14 Mayıs seçimleri geride kaldı… Seçimlerde eski milletvekilleri, milletvekili adayları, parti teşkilatları mevcut şartlar altında oldukça verimli çalışmalar gerçekleştirirken, Sivas’ta AK Parti 3 milletvekilini korumayı başardı…

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Milletvekili Hakan Aksu’yu Ziyaret Etti

2015 yılından bu yana 90 bin, 2018 yılından bu yana da 55 bin AK Partili başka partilere oy verse de, gönlü Başkan Erdoğan’dan yana olan yüzde 73 oranında Sivaslı Erdoğan’a destek vererek Sivas’ı ilk on içerisinde Erdoğan’ın önüne gönderdi. Erdoğan ise bu başarıyı Av. Abdullah Güler’e AK Parti Grup Başkanlığı vererek taçlandırdı.

Yapılan seçimler sonrasında AK Parti’den Av. Abdullah Güler, Ecz. Hakan Aksu ve Rukiye Toy milletvekili seçilirken Rüstem Yüce ve Serdar Öksüm ise çok fazla gayret göstermesine rağmen milletvekili seçilemedi.

BAŞKAN BİLGİN ZİYARET ETTİ

AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu ile Başkan Hilmi Bilgin AK Parti’nin kuruluşundan bu yana bir çok dönemde yan yana siyaset yapan Sivaslı iki isim olarak tanınıyor.

Milletvekili adaylık sürecinde Aksu’nun listede yer bulması için üst düzeyde çaba sarf eden Başkan Bilgin ve yakın çalışma ekibinden Ahmet Kuzu ile Davut Irmak bugün TBMM’de gerçekleştirdiği ziyaret ile bu ilişkiyi daha da pekiştirdi.

Ziyarette Başkan Bilgin’in dar ekibi içerisinde yer alan, Belediye Başkan Yardımcılığından istifa ederek Milletvekili aday adayı olan Ahmet Duman yer almadı. Duman’ın Sivas’taki yoğun belediyecilik faaliyetleri nedeniyle ziyarette yer alamadığı tahmin ediliyor…

Bilgin, Kuzu ve Irmak’ın ziyareti oldukça samimi bir ortamda gerçekleşirken, Başkan Bilgin ve A Takımı Milletvekili Hakan Aksu’ya önümüzdeki süreçte başarı, kolaylık ve huzur diledi…

Bu ziyaret ise Sivaslılara göstermiş oldu ki “Göklerden gelen bir karar vardır ve kaderin üstünde kader vardır…”

Ziyaretiniz hayırlı mübarek olsun…

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

AksuFAN 2 Temmuz 2023 / 16:51 Yanıtla

2 ay öncesine kadar Hakan Aksu’ya demediginizi bırakmadınız büyük lokma ye büyük konuşma

Ayaz 7 Haziran 2023 / 23:02 Yanıtla

Artık, bürokrat ve belediye başkanları reisin mirasını yemeyi bırakıp adama destek olmaları lazım, Sivas’ta ev kiralari 5 binden başlar olmuş sayın bilgin bu belediye niye ev yapmıyor vatandaşa, kuzu müteahhit iyi bilir bu işleri! Belediye arsalarını satmak yerine ev yapıp vatandaşa siz satın müteahhit Sami Aydın bile bir sürü ev yapmışken avukat Hilmi bilgin niye yapmaz anlamıyorum.Gonul belediyeciligi iyi has ama hizmette lazım, RTE ye destek verin artık çalışın icraaat yapın.