DOLAR 23,5824 % 1.81
EURO 25,5150 % 1.38
STERLIN 29,8180 % 1.47
FRANG 26,2347 % 1.73
ALTIN 1.487,23 % 1,78
BITCOIN 625.895 0.416

Toraman “Millet İttifakı Sivas İl Başkanları Şimdi Ne Yapacak?”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Toraman “Millet İttifakı Sivas İl Başkanları Şimdi Ne Yapacak?”
blank
blank

Millet İttifakının aylardır düzenli olarak gerçekleştirdiği toplanıp dağılma organizasyonu ilimiz Sivas’ta da gerçekleştirilmişti. Toplantıya 6’lı masa adına 5 partinin İl Başkanı katılmış geçtiğimiz gün altılı masayı dağıtan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Sivas İl Başkanı Volkan Karasu ise bu toplantıya katılmamıştı…

Toraman “Millet İttifakı Sivas İl Başkanları Şimdi Ne Yapacak?”

Altılı masa dağıldı… Meral Akşener masayı terk ederek artık biz yokuz dedi ve Kemal Kılıçdaroğlu‘nun adaylığını kabul etmedi.

Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu aday olmalı diyen Akşener, bu isimlere sormadan bu isimlerin genel başkanına iki isimden birini aday olarak çıkarmalıyız dedi.

Yavaş ve İmamoğlu biz aday değiliz adayımız Kılıçdaroğlu derken Akşener’in Yavaş ve İmamoğlu’na sormadan bu isimleri aday göstermesi ise siyasi iş bilmezlik olarak yorumlandı.

Masayı yıkmasının ardından İYİ Parti’de binlerce üye üyelikten ayrılırken bundan sonra Akşener’in nasıl hareket edeceği ise merakla izleniyor.

İlimiz Sivas’ta da 6’lı masa İl Başkanları ara ara toplanıp Sivas ile ilgili problemlri konuştuklarını ifade etmişlerdi.

Basının karşısına çıktıklarında yanlarında yer almayan İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu hakkında ise AK Parti 23. Dönem Sivas İl Genel Meclis Üyesi Murat Toraman “Volkan beyi tebrik ediyorum. Adamcağız geçmişten geleceği görmüş ve bu masaya hiç oturmamış. Şimdi bu partilerin il başkanları ne yapacak” diye sordu…

İŞTE O DAKİKALAR…

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP