DOLAR 32,6033 % 0.39
EURO 34,8190 % 0.23
STERLIN 40,6496 % 0.12
FRANG 35,8988 % 0.82
ALTIN 2.499,38 % 0,60
BITCOIN 2.117.603 5.381

Bana İftira Atıldı Hakaret Edildi Diyen Halil Şener’e İkinci Yargı Tokadı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bana İftira Atıldı Hakaret Edildi Diyen Halil Şener’e İkinci Yargı Tokadı!

Sivas Türasaş Müfettişi Halil Şener’e bir yargı tokadı daha. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Cemil Duymaz hakkında şikayetçi olan Halil Şener‘e can sıkan bir soruşturma evrakı daha ulaştı.

Bana İftira Atıldı Hakaret Edildi Diyen Halil Şener’e İkinci Yargı Tokadı!

buyuksivas.com’da hakkında yayınlanan haberleri şikayet eden Halil Şener, kendisine buyuksivas.com’un iftira, hakaret ve özel hayatını ihlal ettiğini belirterek şikayetçi olmuştu.

Savcıların alınan ifadeler ve yaptığı araştırmalar sonucunda Halil Şener’in iddialarının yine asılsız olduğu ve kovuşturmaya yer olmadığına dair aşağıdaki karar verildiği ifade edildi.

Geçtiğimiz ay içerisinde Şener’e başka bir şikayeti içinde benzer bir karar verilmişti.

Büyük Sivas’a Yalan Haber Yaptı Diyen Halil Şener’e İlk Yargı Tokadı!

Sivas’ın hür sesi buyuksivas.com’da geçtiğimiz aylarda yayınladığımız “Tüdemsaş’ta SPA Masaj ve FETÖ ilişkisi Mahkemeye Yansıdı!” başlıklı ve “H.Ş.’nin Banka Hareketleri! TL Dolar Euro Hay Maşallah! Ne Ararsan Var!” başlıklı haberler sonrası TÜRASAŞ MÜFETTİŞİ Halil Şener kendi sosyal medya hesabından bir dizi açıklama ve paylaşımlar yapmıştı.

Şener’in yaptığı açıklamalar tarafsız yayıncılık ilkemiz gereği kamuoyu ile “Halil Şener Yaptırdığı SPA Masajı Hakkında Açıklama Yaptı!” ve “Halil Şener Banka Asya Hesabını ve Hesap Hareketlerini Açıkladı”  başlıklı yeni haberlerle yayınlanmıştı.

Şener buyuksivas.com’da yayınladığımız Bank Asya hesap hareketleri ve Azeri misafirleri ile yaptırılan SPA masajın ödemesinin yöntemi hakkındaki bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade ederek kişilik haklarına saldırdığımızı ve “YALAN HABER” yaptığımızı belirterek Sivas Sulh Ceza Hakimliği’ne “ERİŞİMİN ENGELLENMESİ TALEBİYLE” suç duyurusunda bulunmuştu.

Görülen dava sonrası Şener’e yargı, “ORTADA YALAN HABER YOK!” ve “BİLGİ, BELGE VE GERÇEKTE VAR OLAN DURUMLARA DAYANAN KONULAR VAR!” dedi.

Ayrıca YARGI Şener’e “HABER VERME ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDADIR” diyerek aşağıdaki kararı teslim etti.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.