DOLAR 32,5889 % 0.35
EURO 34,7978 % 0.17
STERLIN 40,6424 % 0.1
FRANG 35,8743 % 0.75
ALTIN 2.499,76 % 0,61
BITCOIN 2.112.218 4.904

Halil Abi yeni bir şikayetini daha kaybetti! O kaybetmekten yorulmadı ama…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Halil Abi yeni bir şikayetini daha kaybetti! O kaybetmekten yorulmadı ama…

Halil Şener bizzat kendisinin sosyal medya hesabından yayınladığı daha sonrada “yayınladım ama neden yayınladım bir sorun” mealindeki gerekçesi ile yayından kaldırdığı Bank Asya hesap hareketlerini yayınladığımız haberi şikayet etmişti.

Halil Abi yeni bir şikayetini daha kaybetti! O kaybetmekten yorulmadı ama…

Haber Cemil Duymaz

Şikayet dilekçesinde Şener

https://www.buyuksivas.com/halil-sener-banka-asya/ haberi ile adımı soy adımı yazarak olmayan bank aysa hesabı HAREKETLERİ ile haber yaparak iftira etmiştir. Söz konusu haberde Fetö komisyonunda görevli olduğum belirtilerek beni FETÖ/PDY terör örgütüne hedef göstermişler ve can güvenliğimi tehlikeye atmışlardır. Bu haberlerden dolaylı Fetö/Pdy terör örgütünün dolaylı propagandası yapılmaktadır.  Şahsım hakkında her gün iftara niteliğinde haberler süreklikte arz etmektedir. Bu paylaşımlar ile birlikte kişisel verilerimi yayınlamaktadırlar” şeklinde Büyük Sivas Medya Grubu Yazı İşleri Müdürümüz Cemil Duymaz aleyhinde şikayetçi olan Halil Şener‘e bir yargı tokadı daha…

Dosya üzerinde belge ve delil diye verdiği kağıtlar(!) incelenerek karara bağlandı.

Şener her zamanki gibi “SOYUT” ve “İNANDIRICI OLMAYAN” nitelikte sunmaya çalıştığı kağıtlarla bir kez daha yargının tokadını yedi.

SORUŞTURMA YAPILMASINA YER OLMAIDIĞINA dair karar verilirken Şener’in soyut iddialardan ne zaman vazgeçip inandırıcı delillerle kişilerin huzur ve sükununu bozmayı bırakacağı merak ediliyor.

ŞENER’İN BANK ASYADA HESABIM VAR DİYE YAPTIĞI PAYLAŞIM

blank

Büyük Sivas Haber

 


YORUM YAP