DOLAR 32,2183 % 0.01
EURO 35,1143 % 0.19
STERLIN 41,3651 % 0.19
FRANG 35,4320 % 0.04
ALTIN 2.505,38 % 0,19
BITCOIN 66.181,36 -1.192

Hafik’te Kazanan Belli! Habip Görler’den Gövde Gösterisi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hafik’te Kazanan Belli! Habip Görler’den Gövde Gösterisi

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Hafik Belediye Başkan adayı Habib Görler, AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler’in de katıldığı iftar programında adeta gövde gösterisi yaptı. Başkan adayı Görler ve AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, yapılacak çalışmaları anlatıp Hafik’in geleceği için vatandaşlardan destek istedi.

Hafik’te Kazanan Belli! Habip Görler’den Gövde Gösterisi

AK Parti Hafik Belediye Başkan Adayı Habib Görler, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümü dolayısıyla iftar programı düzenledi.

Spor Salonu’nda gerçekleştirilen iftar programına AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, AK Parti Hafik Belediye Başkan Adayı Habib Görler, İhracaat rekortmeni Hafikli İş Adamı Mustafa Sinan Sungur, şehit aileleri, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Geniş katılımlı iftar programı sonrası yaklaşık 2 bin kişiye hitap eden AK Parti Hafik Belediye Başkan adayı Habib Görler, şehitlerimizi yad ederek, “Allah bizleri onların şefaatini nail olmayı kullardan olmayı nasip etsin” dedi.

Önlerinde yaklaşan bir yerel seçim olduğunu dile getiren Görler, “Bu seçimlerde ilçemizin geleceği için, gençlerimizin, hanım kardeşlerimizin tüm ilçe halkımızın daha müreffeh daha kaliteli daha üst düzey bir şehircilik yapabilmek için bu yola revan olduk.

İlçemize yapılması gereken çok çok fazla işler, hizmetler var bizler bunun farkındayız. İlçemizde yapacağımız işler zamanımızdan daha fazla bizler bu zamanı 5 yıllık süreci inşallah sizlerin takdiri ile çok iyi değerlendirip eksik kalan tüm hizmetleri en hızlı şekilde hayata geçireceğiz.

Türkiye Cumhuriyetimizin başında Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilçemizde de çok değerli büyüğümüz AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler’in ağabeyliğinde 5 yıllık süre zarfında tamamını hayata geçireceğiz. Tüm hizmetlerden tüm hemşerilerimizin faydalanmasını sağlayacağız. Salonda ki bu büyük coşku inşallah bize 31 Mart zaferini müjdeliyor” diye konutu.

Daha sonra kürsüye gelen AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ise şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Vatandaşlarımızın desteği ve güveni bizim en büyük gücümüz. Bundan sonra da hep birlikte, istişare ve ortak akıl ile ilçemiz için daha büyük projelere imza atacağız” dedi.

BAŞKAN GÜLER: DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN

İftar programında kürsüye son olarak AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler geldi. Alkışlar eşliğinde Hafiklilere hitap eden Başkan Güler, sözlerine şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek başladı; “Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin bu aziz vatanı bizlere emanet bıraktılar. Bu vatan uğruna canlarını seve seve veren tüm şehitlerimiz rahmetle minnetle yâd ediyoruz, Allah hepsinden razı olsun.

Hafik’te geçtiğimiz günlerde doğalgaz altın kaynak kaynak törenini yaptık, Haziran, Temmuz gibi ilk doğalgazımızı Hafik’lilerin hizmetine inşallah sunacağız. İlçemizin yaşam kalitesini artıracak her türlü hizmeti burada yapacağız inşallah.

İkincisi Sivas’tan çıkınca Hafik’e giriş bölgesi görüntü olarak çok iyi değil. Bizim burasını prestij yapmamız lazım. Hafik’te ilk yapacağımız iş burasını ışıklandırma ve kent mobilyaları ile birlikte burasını çok iyi bir hale getireceğiz. Bizler şirin ilçemiz Hafik’e hizmet etmek istiyoruz.

Diğer yandan Hafik Sivas’a çok yakın. Cezaevimiz, açık cezaeviyle beraber merkezde kaldı. İnşallah Sivas’ta ek adliye binamızla ilgili bir çalışmamız, projemiz var. Diğeri de Hafik’te açık cezaeviyle ilgili bir çalışma var. İnşallah bu çalışmayı da yapacağız” dedi.

HABİB GÖRLER ÇOK ÇALIŞACAK HAFİK’E HİZMET İÇİN ELİMİZ AYAĞIMIZ OLACAK

TBMM çalışmaları nedeniyle kendisinin sürekli Sivas’a gelemediğini dile getiren AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, “Bizler her zaman gidip gelemiyoruz. Bizim burada elimiz ayağımız olacak çalışacak, proje ortaya koyacak bir başkana ihtiyacımız var.

31 Mart akşamında sizlerin desteği ve katkısıyla çok çalışkan olduğunu bildiğimiz Habib Görler başkanı seçtiğiniz takdirde bizimde desteğimiz, gayretimiz emeğimiz yanında olacak” diye konuştu.

İftar programı sonrası salonda bulunan vatandaşlar AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler ile fotoğraf çektirmek için adeta bir biriyle yarıştı. Fotoğraf taleplerinin hiç birini geri çevirmeyen Başkan Güler, vatandaşlar ile yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP