DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.262.600 -2.616

Genel Müdür Erkılınç’ın Kurban Bayramı Mesajı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Genel Müdür Erkılınç’ın Kurban Bayramı Mesajı!

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Genel Müdür Erkılınç’ın Kurban Bayramı Mesajı!

Genel Müdür Erkılınç’ın mesajı şöyle:

“Sevgi, saygı ve hoşgörü ikliminin İslam dünyasını kuşattığı Kurban Bayramının, basın sektörümüz başta olmak üzere tüm insanlığa bereket, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum. Sevdiklerimizle bir araya gelerek huzur dolu bir bayram geçirmemizi temenni ediyorum.

Kurban Bayramı, birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirdiğimiz, sevdiklerimizle kucaklaştığımız, paylaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediğimiz müstesna günlerdir. Bu özel günlerde, fedakârlık ve yardımlaşma ruhunu yaşatarak huzur ve mutluluğu paylaşmak hayatımıza büyük bir anlam katıyor.

Basın İlan Kurumu olarak, basınımızla birlikte özveriyle çalışarak önemli bir kamu görevini yerine getiriyoruz. Yarım asrı aşan iş birliğimizde, basın sektörünün yapıtaşları olan gazete, dergi ve internet haber sitelerimiz, toplumumuzun haber alması ve bilgilendirilmesi başta olmak üzere, Türk demokrasisi için mühim bir vazife üstleniyor.

Bu vesileyle, değerli basın kuruluşlarımıza teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Üstlendiğiniz ve başarıyla sürdürdüğünüz bu önemli rolünüz dolayısıyla sizlere minnettarız.

Türk basınının en büyük teminatı Basın İlan Kurumu’nun bir ferdi olarak azimle görev yapan değerli mesai arkadaşlarıma emekleri ve gayretleri için ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Ortaya koyduğumuz güçlü vizyon ve kararlılıkla Türkiye Yüzyılının inşasına katkı sağlayacağımıza ve daha güzel günlere erişeceğimize yürekten inanıyorum.

Nice bayramlara kavuşmak dileğiyle, saygılarımı sunuyorum.” (Halil Yavuz Canpolat)

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri


YORUM YAP