DOLAR 32,3997 % 0.12
EURO 34,5575 % 0.36
STERLIN 40,5114 % 0.54
FRANG 35,4744 % 0.23
ALTIN 2.453,56 % 0,61
BITCOIN 2.215.129 -0.27

Yerel Markalarımızın İş Birliği Göz Dolduruyor! ESTAŞ Eldiven…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yerel Markalarımızın İş Birliği Göz Dolduruyor! ESTAŞ Eldiven…

Uzun süredir B2B alanında Otomotiv yan sanayisine üretim  yapan ESTAŞ, özellikle son kullanıcıya yönelik ürünlerle de göze çarpıyor. Bunlardan birisi olan tek kullanımlık eldivenlerde yakın zaman da seri üretime geçmiş durumda.

Yerel Markalarımızın İş Birliği Göz Dolduruyor! ESTAŞ Eldiven…

Bu konuda görüşlerini aldığımız Sivas ESTAŞ Genel Müdürü Osman Mavuş “ürün ithal rakiplerini bertaraf eder ise hem istihdama katkı sağlayacak, hem de çok büyük bir ithalatın önünü kesecektir” dedi

Mavuş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemizde düşük teknoloji gibi gözüken on binlerce ürün ithal yolu ile Ülkemiz de kullanılmakta ve tüketilmektedir. Aslında, ürünün kendisi değil üretim şeklinin teknoloji içermesi önemlidir.

Basit gördüğümüz bir dikiş iğnesi aslında Ülkemizin rekabetçi gücünün bir parçası olmaktadır. Bizde tüm  ince hesapları bir tarafa bırakarak Non Alerjik özelliği ile en yakın ithal rakibinden, en az iki kat fazla sağlam eldivenimizi çıkarttık.

Eğer ürün ithal rakiplerini bertaraf eder ise hem istihdama katkı sağlayacak, hem de çok büyük bir ithalatın önünü kesecektir. Özellikle yerel markalarımızın marketlerine bu ürünü koyarak değerli hemşerilerimizin kullanması konusunda harekete geçiyoruz.

Hijyen ve kalitesinin ne olduğu belli olmayan Uzakdoğu malları yerine her yönü ile en üst kalite olan yerli markalarımızı kullanarak geleceğimize sahip çıkalım. Ürünü yerel market zincirlerimizde bulabilirsiniz.

Ayrıca www.estaseldiven.com adresimizi ziyaret etmenizi öneririz…”

“MUHAKKAK ELDİVEN KULLANIN!”

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde muhakkak eldiven kullanılması gerektiğini de vurgulayan Mavuş açıklamasına şöyle devam etti;

“Önümüz Kurban Bayramı, ete ve her türlü gıdamıza temas eden ellerin muhakkak eldiven ile korunması sağlımız için de ayrıca önem arz etmektedir.

Kısa zaman içerisin de çok daha büyük bir sürpriz yapacağız ve binlerce yıldır kullanılan demir ürününü, herkesten önce siz hemşerilerimizin istifadesine sunacağız. Tüketilecek etlerin demir üzerinde pişirilmesi ile lezzetinin arttığını, sağlık yönüyle de bir çok faydasının olduğunu belirtmek isterim.

Şimdiden tüm hemşerilerimizin de Kurban Bayramını kutlar sağlıklı günler dilerim.”

Büyük Sivas Haber

 

 


YORUM YAP