DOLAR 22,2096 % 2.88
EURO 24,2833 % 3.78
STERLIN 28,2371 % 3.24
FRANG 24,4923 % 2.95
ALTIN 1.406,35 % 3,31
BITCOIN 26.838,16 4.214

Eken Helallik Diledi! Sağlam Muhalefetin Sinyalini Verdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Eken Helallik Diledi! Sağlam Muhalefetin Sinyalini Verdi
blank
blank

STSO eski Başkanı Mustafa Eken veda mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda helallik dileyen Eken “en büyük destekçim olan aileme ve tüm is dünyamıza teşekkür ediyorum” derken önümüzdeki süreçte de istifa etmeyeceğinin ve mecliste muhalefet edeceğinin sinyalini verdi…

Eken Helallik Diledi! Sağlam Muhalefetin Sinyalini Verdi

Mustafa Eken yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

2018 yılının Mayıs başladığım STSO Başkanlık görevimi 4,5 yil boyunca sizlerden aldığım güçle en iyi şekilde yaptım. Bugün ayrılık vakti geldi.

Şerefimle, onurumla, sizlerin yanında oldum ve TSO Başkanlık görevim bugün itibariyle sona erdi. Bizlere secim sürecinde destek veren oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum.

Seçim sürecinde yanımızda olan tüm hemşerilerimize, odamız üyesi olan ve olmayan Sivas sevdalılarına, Sivas için birlikte çalıştığımız bizlerle yeniden yol yürümek isteyen STK başkanlarımıza, Demirağ ve 1. OSB’ye yatırım yapan is insanlarımıza, birlikte bu yola çıktığımız meclis üyesi adaylarımıza, yol arkadaşlarıma, en büyük destekçim olan aileme ve tüm is dünyamıza teşekkür ediyorum.

Bu sürede kırdığımız incittiğimiz kim varsa haklarını helal etmelerini istiyorum. Her yanlışında her zaman olduğu gibi karşısında olacağız. Hakkınızı helal edin, sizleri Allah’a emanet ediyorum”

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP