DOLAR 32,3997 % 0.12
EURO 34,5575 % 0.36
STERLIN 40,5114 % 0.54
FRANG 35,4744 % 0.23
ALTIN 2.453,56 % 0,61
BITCOIN 2.215.129 -0.27

Sivas’ta düğün salonu ile okul duvar duvara! Sorun çıksa sorumlusu kim?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas’ta düğün salonu ile okul duvar duvara! Sorun çıksa sorumlusu kim?

Sivas Fatih Mahallesi’nde bulunan İMKB Anadolu lisesinin yanına geçtiğimiz yıl inşaa edilen düğün salonu eleştirilerin hedefinde.

Sivas’ta düğün salonu ile okul duvar duvara! Sorun çıksa sorumlusu kim?

Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu’nun aile şirketine ait olduğu öğrenilen düğün salonunun yıllardır burada olan okulla neredeyse duvar duvara olması tepki topluyor.

Aynı zamanda Sivas Belediye Meclis Üyesi olan ve İmar Komisyonunda görev yapan Kuzu’nun, aile şirketinin Sivas Belediyesi’nden ihale yoluyla satın aldığı bu araziye yapılan düğün salonu imarında Kuzu’nun imzasının olup olmadığı merak ediliyor.

Şuan ki haliyle bölgede çıkabilecek olan muhtemel bir yangın veya sağlıkla ilgili yaşanabilecek olan problemde bir ambulansın buraya nasıl ulaşacağı da merak edilirken hiç inşaattan anlamayan birinin dahi baktığında burada bir sorun olduğunu görmesi çokta zor kabul edilmiyor.

Sivas Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin acilen bölgede gerekli düzenlemeleri yapması gerekiyor.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Mustafa GÜLMEZ 3 Ağustos 2021 / 08:36 Yanıtla

Benim dikkatimi çeken ve günlerdir yazmak istediğim konu sitenizin Ahmet kuzu ya neden savaş açtığınızdır. Ben yıllardır sitenizi takip ediyorum Ahmet kuzuyu tanımam her hangi bir partiyede üye deyilim ama artık bu Ahmet kuzu haberlerinden çok sıkıldık. İlk göreve gelince övdüğünüz insanı bir kaç aydır neden hedefe koydunuz merak ediyorum. Gerçekten açık açık savaş açtığınız belli oluyor çok sıkıldık, artık sitenize girmek bile istemiyoruz, bırakın bunları ve eski günlerinize dönün