DOLAR 32,4611 % 0.03
EURO 34,8659 % 0.29
STERLIN 40,7836 % 0.33
FRANG 35,6691 % 0.17
ALTIN 2.464,22 % 0,08
BITCOIN 2.009.899 -4.372

Başkan Bilgin’den Bir Vefa Örneği Daha

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Bilgin’den Bir Vefa Örneği Daha

Kanser tedavisi gören Sivas Belediye Meclis Üyesi Cengiz Kuzucuoğlu 2019 yılında yapılan seçimlerin ardından kısa süre sonra hayatını kaybetmişti.

Başkan Bilgin’den Bir Vefa Örneği Daha

Belediye meclis üyesi seçilmesinin üstünden geçen yalnızca bir haftalık süre sonrası gece saatlerinde gözlerini hayata yuman Kuzucuoğlu taraflı tarafsız herkesi yasa boğmuştu.

Kuzucuoğlu’nın  1 Nisan 2019’da yaptığı sosyal medya paylaşımda;

“Sevgili arkadaşlarım, Bugün yapılmış olan 31 Mart yerel seçimlerinde halkımızın bize güvenerek Hilmi BİLGİN Başkanlığında Genel Meclis ve Belediye Meclisinde 5 yıllık Sivas belediyeciliğini bize layık gördüğü için teşekkülerimi sunuyorum. Bu 5 yıllık görev süremiz boyunca bize vermiş olduğunuz bu kıymetli görevi ortak paydamız olan Sivas’ı en ileri noktaya taşımak için elimizden geleni yapacağımızı temin ederim. Seçim süresi boyunca hastalığımdan dolayı çalışmalara katılamamıştım. Bu süreçte beni ve yol arkadaşlarımıza olan hassasiyetinize teşekkür ederim. En kısa zamanda aranızda olmayı diliyorum. Gerek telefonla gerek mesajlarla tebrik eden bütün dostlarıma teşekkür eder, Sivasımıza hayırlı olmasını dilerim. CENGİZ KUZUCUOĞLU SİVAS BELEDİYESİ İL MECLİS ÜYESİ” ifadelerine yer vermişti.

HAC KURASI ÇIKMADIĞINDA “NASİPSE SENEYE” DEMİŞTİ

Kuzucuoğlu başka bir paylaşımında ise “…Hayırlısı Olsun.Allah Nasip Ederse Seneye İnşallah… “Sn CENGİZ K.,2018 yılı haccı için grubunuzla birlikte kesin kayıt hakkı KAZANAMADINIZ. Grup Üyeleriniz: FATIMA K.”” ifadelerine yer vermişti.

BAŞKAN BİLGİN’DEN VEFA 

Sivas Belediye Meclis Üyesi seçilmesinin ardından geçen 1 hafta zaman sonrasında hayatını kaybeden Cengiz Kuzucuoğlu’nun evladı M. Furkan Kuzucuoğlu 2024 yerel seçimleri öncesinde Başkan Bilgin tarafından Sivas Belediye Meclis Üyesi adayları listesinde yer aldı…

Başkan Bilgin’in bu hareketi taraflı tarafsız tüm seçmenlere “işte bu yüzden Başkan Bilgin…” dedirtti.

Bu vesile ile Büyük Sivas Medya Grubu olarak bizlerde tekrar rahmetli Cengiz Kuzucuoğlu’nu anıyoruz… Mekanı cennet olsun…

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Yasin Candan 23 Şubat 2024 / 11:47 Yanıtla

İşte tamda buna adamcilik diyoruz nerede ehliyet liyakat