Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Başkan Ekinci’den 5 Aralık Paylaşımı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Ekinci’den 5 Aralık Paylaşımı
14 Kişi Okuyor
05 Aralık 2016 - 15:03

AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, 5 Aralık 1934’te Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı tanınmasının yıl dönümü kapsamında önemli açıklamalarda bulundu.

Ekinci, “5 Aralık 1934’te kadınlarımıza tanınan Seçme ve Seçilme Hakkı ile kadınlarımızın siyasal hayata katılımları sağlanmış, özgürlüklerinin önündeki en büyük engellerden birisi ortadan kaldırılmıştır. Kadınlarımızın çalışkanlıkları ve üretkenlikleri ile toplumumuzun birçok sorununun çözümüne verdikleri desteğin herkesçe kabul edilir ve kaçınılmaz bir gerçek olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir.

Mustafa Kemal ATATÜRK ve çalışma arkadaşlarının 82 yıl önce biz kadınlar için açmış olduğu bu yol geçmişte gelişim ve değişimin sessiz kahramanları olan Kadınlarımızı, bugün hemcinslerini ve ülkesini başarı ile temsil eden, haklarını savunan bireyler haline getirmiştir. Kadınlarımızın sahip oldukları bu hak ile daha da büyük başarılara imza atmaları temennisiyle Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkının tanındığı 5 Aralık’ın yıldönümünde tüm kadınlarımızın Kadın Hakları Günü kutluyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 53
  • Hayır Aday Olmamalı --> 192
Gönder
Sonuçlar