DOLAR 27,1479 % 0.08
EURO 29,0073 % 0.11
STERLIN 33,2632 % -0.3
FRANG 29,9750 % -0.04
ALTIN 1.680,29 % 0,34
BITCOIN 726.838 -0.143

Sivas Belediye Başkan Aday Adayı Açıklama Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Belediye Başkan Aday Adayı Açıklama Yaptı
blank
blank

İYİ Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Halil İbrahim Budaklı basın açıklaması yaptı.

Sivas Belediye Başkan Aday Adayı Açıklama Yaptı

Budaklı açıklamasında neden aday olduğunu şu sözlerle ifade etti.;

“Kıymeti arkadaşlarım Sivasımızın her yıl biraz daha geriye gitmesini yıllarca var olan kurumlarımızın Sivas’tan başka illere nakledilmesi ile ekonomik çöküşüne sosyal ekonomik ve eğitim alanındaki gerilemesini şehrimizin her yıl nüfus göçü vermesini Sivas’ın nüfusunun Sivas’ta yaşayan sayısının en az 12 katı başka şehirde ve ülkede yaşanmasını Sivas’ın hiç bir alanda marka şehri olamamasını siyasi çekişmelerin intikam duygusuna dönüşmesini trafik otopark yol kaldırım park bahçe sorunlarını hak ettiği anlamında sorunların çözülüp yaşanabilen tanıtımları Sivas’ta yapılan ekonomisi kalkınan özlenen bir Sivas ın inşa edilememesinden imarın kazanç kapısı olmaktan çıkarılamadığını üzülerek hep beraber görmekteyiz.

Şehrimizdeki tüm siyasi partiler ve iktidar partileri Sivas İçin iş aş huzur güven mutluluk ve şehrin tekrar göç alan bir il olması İçin yeterli olamamıştır. Şehrimiz kazamız gibi olan şehir Tokat ın bile gerisinde kalmıştır.

Siyaseten her dönem mv seçme sayısını düşüren şehrin büyümesi yerine küçülmesine engel olamayan son dönem ikdidar partisi ve ittifaklarının ekonomik geçmiş hatalarından dolayı Sivas ekonomik zor günler yaşatanlar .

Sivas’ın ihtiyaçlarının tam tespit edilememesi önceliklerin hak ve adalet yapısına uymaması yüzünden Perma perişan hale getirmiştir Ülke geneli ak parti hükümetini şartsız destekleyen partilerin Sivas’ta belediye Başkan adayı çıkartmasının biz Sivaslılar la alay edercesine davranmaları artık ak parti ve ittifak partilerinin Sivas la alay etmesine dur demek ve sivası hak ettiği yere taşımak adına Sivas Belediye Başkan A. Adaylığına İYİ Parti saflarında müracaat ettim.

Siz kıymetli arkadaşlarımdan Sivas’ın bu kötü gidişine dur demek adına hangi parti üyesi olursa olsun ak parti ve ittifaklarının bu kötü yönetim anlayışının karşısında ikdidara kırmızı kart göstermek adına iyi parti çatısı altında omuz omuza siyasi parti ayırmadan yeni den yeni bir Sivas yeniden yaşanabilir bir Sivas yoksulu olmayan eğitimde eksiği olmayan işsizi olmayan sosyal adaletin var olduğu bir Sivas İçin omuz omuza olmak arzusundayım.

Konuşan yanlışa ses çıkaran saygı ve sevgiyi yaşayan yaşatan Sivas hayalimizle desteklerinize ihtiyacım var sosyal medya ve tüm pilatformlarda sizlerin yanımda olacağınızı umarak saygı ve selamlarımı sunarım. ”

Haber Merkezi / Büyük Sivas Haber

blank
blank

YORUM YAP

Secaattin Dinçer 16 Eylül 2023 / 21:10 Cevapla

Hayırlı olsun başarılar diliyorum