DOLAR 33,0966 % 0.21
EURO 36,1102 % 0.15
STERLIN 43,0423 % 0.33
FRANG 37,0510 % 0.24
ALTIN 2.625,08 % 0,13
BITCOIN 65.612,03 4.235

Arabası olan tüm emekliye artık bedava! Yıllardır para ödeniyordu!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Arabası olan tüm emekliye artık bedava! Yıllardır para ödeniyordu!

Arabası olan tüm emekliye güzel haber geldi. Yıllardır para ödenen o işlem artık emeklilere bedava oldu.

Arabası olan tüm emekliye artık bedava! Yıllardır para ödeniyordu!

Hızlı Geçiş Sistemi’nde (HGS) alt limit fiyatlarına yapılan güncelleme duyuruldu. Özel bir banka, müşterilerine gönderdiği mesajda 100 TL olan alt limitin 3 Nisan’dan itibaren 175 TL olarak uygulanacağını bildirdi.

Bu değişiklikle birlikte, 1. sınıf HGS ürünlerinin otoyol ve köprü geçişlerinde bakiye yetersizliği yaşanmaması hedefleniyor. Otomatik yükleme tutarı da 175 TL olarak güncellenecek.

EMEKLİLERE ÜCRETSİZ OLDU

Arabası olan emekliler için sevindirici haber ise Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası, emeklilere yönelik promosyon kampanyasını güncelleyerek, emekliye ödenen promosyon tutarını artırdı ve arabası olan emeklilere ücretsiz hizmet sağlayacağını duyurdu.

Banka yetkilileri, “İlk kez emekli maaşı alacak müşterilerimiz, bankamızı tercih ederek bir yıl boyunca geçerli olacak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilir.” dedi ve yeni kampanya detaylarını açıkladı.

Duyuruya göre, emeklilere ödenen maaş promosyonu yükseltilirken, ek imkanlar da sunuluyor. Banka, emekli olup maaşını Ziraat Bankası’ndan almaya başlayan müşterilere özel kampanyalı vadeli mevduat faiz avantajı sağlıyor. Bu avantajlardan yararlanmak için en yakın şubeye başvurabilir veya Ziraat Mobil ya da İnternet Bankacılığı üzerinden vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz.

Bu yenilikler, hem HGS kullanıcıları hem de emekliler için önemli avantajlar sunarak, finansal yüklerini hafifletmeyi amaçlıyor. Bankaların sunduğu bu tür kampanyalar, emeklilere ek faydalar sağlarken, müşterilerinin de yüzünü güldürüyor.

“EMEKLİLİĞİNİZDE ÜCRETSİZ HGS ZİRAAT’TE!”

Ziraat Bankası, ilk kez emekli olan ve maaşını bankadan almaya başlayan müşterilerine özel avantajlar sunuyor. Bu kapsamda, emekli müşterilere ücretsiz HGS etiketi hizmeti sağlanacak. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler, en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurabilirler.

İNDİRİMLİ KİRALIK KASA HİZMETİ

Banka, emekli müşterilerine %25 indirimli kiralık kasa hizmeti de sunacak. Bu avantajdan faydalanmak için yine en yakın şubeye başvurmanız yeterli.

DİJİTAL KANALLARDAN ÜCRETSİZ PARA TRANSFERİ

Ziraat Bankası, emekli müşterilerine dijital kanallar üzerinden gerçekleştirecekleri Havale, EFT ve FAST işlemlerini ücretsiz olarak sunacak.

Sivas Haber– Sivas Haberler

YORUM YAP