DOLAR 19,9771 % 0.22
EURO 21,3880 % -0.2
STERLIN 24,9492 % 0.73
FRANG 22,0464 % 0.21
ALTIN 1.247,63 % 0,29
BITCOIN 26.781,39 2.153

Ayhan’lar Ailecek Ham Sivaslı Değil Tam Sivaslı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ayhan’lar Ailecek Ham Sivaslı Değil Tam Sivaslı
blank
blank

Aslen Ordulu olmasına rağmen eşi Vali Salih Ayhan ile birlikte yaklaşık 15 yıl boyunca Sivas’ı özümseyen hanımefendi Zeynep Akkiraz Ayhan Dünya Sivaslılar Günü dolayısıyla öyle bir mesaj yayınladı ki okuyan herkesi duygulandırdı.

Ayhan’lar Ailecek Ham Sivaslı Değil Tam Sivaslı

Zeynep Akkiraz Ayhan son kararname ile Şanlıurfa Valisi olarak atanan eşi Salih Ayhan ile birlikte geçtiğimiz aylarda Urfa’ya yerleşti.

Sivas’ta yaşadığı süre zarfında Sivaslılarla hemhal olan hanımefendi Ayhan Sivas’ta çok güzel arkadaşlıklar var dostluklar kurmuştu.

Urfa’da bulunduğu süre zarfında da Sivas ile olan bağlarını koparmayan Ayhan Dünya Sivaslılar Günü dolayısıyla eşi Salih Ayhan gibi mesaj yayınladı.

Mesajında “Biraz ağlarım, sonra uyurum böylece alışırım diye umut ediyorum… Sivas’ta yaşamaktan mutsuz olduğum hiç bir anımı hatırlamıyorum” sözlerine yer veren Ayhan’ın mesajı ise şöyle;

blank

SALİH AYHAN SİVAS MİLLETVEKİLİ OLSUN MU?

Dün yayınladığımız haberin yankıları Sivas’ta halen devam ederken, sosyal medya da bu soru ile sorduğumuz başlık takipçilerimizden binlerce beğeni aldı.

Paylaşıma Sivaslılar çok yüksek oranda olumlu mana da görüş bildirirken, Vali Ayhan’ın Sivas’tan siyaset düşünmesi durumunda ise Sivaslılar seve seve destekleyeceklerini ifade etti.

İşte bazı mesajlar

blank

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP