Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerYerel Parlamento Çalışıyor! Bugün 2. Oturum Gerçekleşti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yerel Parlamento Çalışıyor! Bugün 2. Oturum Gerçekleşti
5 Kişi Okuyor
03 Temmuz 2018 - 14:36

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantıları dün gerçekleştirilen oturumla başladı. Meclis Başkanı Sedat Özata koordinesinde gerçekleştirilen oturumda Haziran ayı meclis ve encümen karar özetleri okundu. Yerel Parlamento Çalışıyor!

Yerel Parlamento Çalışıyor! Bugün 2. Oturum Gerçekleşti

Yerel parlamento, Temmuz ayı meclis toplantılarının ilk oturumunu dün gerçekleştirdi. Sivas İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda Meclis Başkanı Sedat Özata ukdesinde yapılan oturum açılış ve yoklama ile başladı.

Oturumun açış konuşmasını gerçekleştiren Meclis Başkanı Özata, “Temmuz ayı toplantılarımızın ilk oturumunu gerçekleştiriyoruz. Cuma günü sona erecek oturumlar neticesinde alacağımızın kararların Sivas´ımıza, kırsalımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kısa süren oturumda Özata´nın konuşmasının ardından divan katibi Ziyaeddin Mat tarafından Haziran ayı meclis ve encümen karar özetleri okundu.

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantıları bugün saat 11.00´da gerçekleştirilecek olan ikinci oturumla devam edecek.

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantılarında, İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Tarım ve Orman Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Gençlik ve Spor Komisyonu, İçişleri Komisyonu, Araştırma ve İnceleme Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu´na havale edilen konular görüşülerek karara bağlanacak.

İrade / Fatih Tabur

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 135
  • Hayır Aday Olmamalı --> 519
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558