SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Uygunuçarlar Milli Birlik İçin Cumhur İttifakına Destek Oldun

Uygunuçarlar Milli Birlik İçin Cumhur İttifakına Destek Oldun
Bu haber 19 Haziran 2018 - 16:41 'de eklendi

Seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Dr. Volkan Uygunuçarlar, günün erken saatlerinde kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Milletvekili Adayı Volkan Uygunuçarlar Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

İlk olarak TCDD 4. Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Milletvekili Adayı Dr. Volkan Uygunuçarlar, ardından TÜDEMSAŞ’ı ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakına destek olunması gerektiğini söyledi.

Ardından esnaf ve vatandaş buluşmalarında seçmenlerle bir araya gelen Milletvekili Adayı Uygunuçarlar Emirpaşa Caddesi, İstiklal Caddesi ve Sait Paşa Caddesinde bulunan esnaflarla tek tek tokalaşarak destek ve dua istedi.

Uygunuçarlar, Kamuoyunda MHP’nin Sivas’ta 2 milletvekilini garantilediği yönündeki sorulara ise “Sizlerin desteği ve duasıyla ülkemizin bekası için hizmete talip olduk. Bizler ceylan derisi koltuklarda oturmak için değil liderimizin emri ve ülkemizin içinde bulunduğu koşullar nedeniyle bedenimizi taşın altına koyduk. Halkımızın özellikle Liderimiz Devlet Bahçeli’ye olan yoğun ilgisi ve sevgisi var. Bizlere en çok söylenen şu, “Devlet Bahçeli kendisini makamını hiçe sayarak önce ülkem dedi. Bunu yapacak lider yok. O nedenle bizlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı mecliste yalnız bırakmamak için oylarımızı MHP’ye vereceğiz.” Bu da bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi.

24 Haziran seçimlerinin önemli olduğunu ifade eden esnaflar ise, “Devlet Bahçeli’nin bu tutumunu takdirle karşıladık. Bu birlikteliğin ülkemiz için gerekli olduğunu özlenen bir tablo. Cumhur İttifakında Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliğinde ise Milliyetçi Hareket Partisine destek vereceğiz. Volkan Uygunuçarlar’ı da bir Sivas sevdalısı olarak meclise göndereceğiz” şeklinde konuştu.

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER