SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Kaymakam Sami Yılmaz İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Kaymakam Sami Yılmaz İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Bu haber 14 Eylül 2018 - 13:09 'de eklendi

İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Bilecik’in İnhisar ilçesine atanan Ulaş Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz için veda yemeği düzenlendi.

Kaymakam Sami Yılmaz İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Bir restoranda verilen yemeğe, Belediye Başkan vekili Ahmet Turan Kanmış, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Vekili Astsubay Üst Çavuş Ferhat Akçay, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Hacı Bilen, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle ve köy muhtarları ve siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı.

Bir konuşma yapan Yılmaz, “Yaklaşık 1,5 yıldır sürdürdüğüm Ulaş Kaymakamlığı görevim tayinim çıkması sebebiyle sona eriyor. Bu süre içerisinde sizlerle her zaman yakından temas kurmaya gayret ettim. Devletimizin gülen yüzü olmak bizim en önemli görevlerimizdendir. Vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek bizim asıl gayemizdir. Devletimizin imkanlarını kullanarak insanlarımıza hizmet götürmek üzerimize bir borçtur. Bizler de görev yaptığımız süre içerisinde bu tür gayeleri şiar edinerek hizmet etmeye çalıştığımızı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Yemek sonunda Kaymakam Yılmaz’a çeşitli hediyeler verildi. (AA)

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER