SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Vali Gül’den Başkan Aydın’a Destek

Vali Gül’den Başkan Aydın’a Destek
Bu haber 21 Ekim 2016 - 15:59 'de eklendi

Göreve başlamasının ardından yaklaşık 5 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Sivas’a yapılması planlanan her projede kurumlar arası iş birliği ve koordinasyona büyük önem veren Vali Davut Gül, şehrimizin gelişmesi adına sarf ettiği yoğun çaba ve gayretiyle her kesimin takdirini kazanıyor.

Hayata geçirdiği bir takım projelerle Belediye Başkanı Sami Aydın ise, kendisinin birçok konuda projelere destek veren Vali Gül ile çok verimli bir çalışma dönemi geçiyor. Yöneticilerin verimli ve koordineli çalışması ise Sultan Şehir Sivas’a hizmet olarak yansıyor.

Belediye’nin projelerinden artı ve eksi yönleriyle bahsederek Başkan Aydın’ı çalışmalarından dolayı tebrik eden Vali Gül, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yapılan İrfan Meclisi Toplantısı’nda üniversite öğrencilerinin ‘Sivas’ta yapılan çalışmaları yeterli buluyor musunuz?’ sorusuna; “Sivas’ın başına gelen en güzel şey Belediye Başkanımız Sami Aydın’ın seçilmesi” cevabını vermişti.

Etiketler :
FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER