SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Vali Gül Eğitimciler İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Vali Gül Eğitimciler İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor
Bu haber 08 Aralık 2016 - 8:30 'de eklendi

Sivas Valisi Davut Gül, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor. İlki geçtiğimiz günlerde düzenlenen istişare toplantısının ikincisi Susamışlar Konağı’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcı Sezgin Üçüncü, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve şube müdürleri de katıldı.

Vali Gül, toplantıda yaptığı konuşmada okullardaki sorunları dinlemek için bir araya geldiklerini belirterek, “Sorunlarınızı, önerilerinizi ve tavsiyelerinizi dinlemek için bir araya geldik. Sivas‘ta eğitim kalitesinin daha ileriye gitmesi için bu anlamdaki katkılarını alıp arkadaşlarımızla beraber belirli bir takvim içeresinde bir yol haritası belirlemek istiyoruz. Sizler bizzat uygulamanın içeresindesiniz. Tecrübeleriniz ve bu anlamda katkılarınız bizim işimizi önemli ölçüde kolaylaştıracaktır. Sizler daha çok konuşacaksınız ve biz sizi dinleyeceğiz” diye konuştu.

Toplantıda ilk olarak okul müdürleri ile bir araya gelen Vali Gül, müdürlerin talep ve önerilerini dinledi. İki saat süren toplantının ardından Gül, daha sonra okul aile birliği başkanları ile bir araya gelerek uzun süre görüş alışverişinde bulundu.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA