Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Vali Gül Eğitimciler İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Gül Eğitimciler İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor
14 Kişi Okuyor
08 Aralık 2016 - 8:30

Sivas Valisi Davut Gül, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor. İlki geçtiğimiz günlerde düzenlenen istişare toplantısının ikincisi Susamışlar Konağı’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcı Sezgin Üçüncü, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve şube müdürleri de katıldı.

Vali Gül, toplantıda yaptığı konuşmada okullardaki sorunları dinlemek için bir araya geldiklerini belirterek, “Sorunlarınızı, önerilerinizi ve tavsiyelerinizi dinlemek için bir araya geldik. Sivas‘ta eğitim kalitesinin daha ileriye gitmesi için bu anlamdaki katkılarını alıp arkadaşlarımızla beraber belirli bir takvim içeresinde bir yol haritası belirlemek istiyoruz. Sizler bizzat uygulamanın içeresindesiniz. Tecrübeleriniz ve bu anlamda katkılarınız bizim işimizi önemli ölçüde kolaylaştıracaktır. Sizler daha çok konuşacaksınız ve biz sizi dinleyeceğiz” diye konuştu.

Toplantıda ilk olarak okul müdürleri ile bir araya gelen Vali Gül, müdürlerin talep ve önerilerini dinledi. İki saat süren toplantının ardından Gül, daha sonra okul aile birliği başkanları ile bir araya gelerek uzun süre görüş alışverişinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 51
  • Hayır Aday Olmamalı --> 186
Gönder
Sonuçlar