Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler
BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas’ta Türk Telekom Tepeden Tırnağa Sıkıntılı! Vatandaş Mağdur

Sivas’ta Türk Telekom Tepeden Tırnağa Sıkıntılı! Vatandaş Mağdur
Reklam Ver 05444331555
05 Ağustos 2019 - 13:33

Büyük Sivas WhastApp hattı 05558981558’e bugün Türk Telekom’da yaşadıklarını anlatan bir vatandaşa resmen acıdık. Vatandaşın anlattıkları yenilir yutulur cinsten değil…

Sivas’ta Türk Telekom Tepeden Tırnağa Sıkıntılı! Vatandaş Mağdur

Vatandaş yaşadıklarını şöyle anlatıyor ve durumu video ve fotoğraflarla da ortaya koyuyor…

“Bugün Tivibu aboneliğimi iptal ettirmek için öncelikle inönü bulvarındaki Türk Telekom abone merkezine gittim. Tivibu aboneliğimi iptal ettirmek istediğimi belirttim. Burada iptal edemiyoruz ana binaya gitmeniz lazım dediler. Bu durumun mantıklı olmadığını burada bize abonelik satıyorsanız neden iptal edemiyorsunuz dediğimde ekranlarımız kapalı dediler.

Daha sonra ben şimdi merkeze gitmezsem bu aboneliği iptal ettiremeyecek miyim dediğimde yetkililer başını yana eğip yapacak bişey yok dediler.

Neyse diyerek mecbur yürüyerek dedikleri Telekom ana binaya gittim. Kapıda güvenlik sıramatiğin başında girenleri karşılıyor. Sıramatiğe bastım 1133 numarası vardı  güvenlik görevlisi onu değil 1134 ü alın dedi. 1134 numarası ile yukarı çıktım. saat 11.45’di.

Benden önce bekleyen 6 kişi vardı. Benden sonrada gelenler oldu. Fakat 1133 numarası benden sonra gelen birine verilmiş o benden önce girerek işlemini yaptırdı. İşlemlerim bitip çıkarken Güvenlik Görevlisine 1133’ü bana neden vermediniz dediğimde telefonla yukarıdan aradılar ona göre sıra aldım dedi. Yani ısmarlama birine sıra almışlardı. Benden sonra gelen biri böylece benden önce işlem yapabilmişti.

11.45’de gittiğim Telekom ana binada 12.35’de işlemim tamamlandı. tam 50 dakika benden önce olan 5 kişiyi bekledim.

Orada çalışan işlemimi yapan bayana biz bunu neden bayilerden iptal ettiremiyoruz dediğimde ettirebilirsiniz buraya kadar gelmenize gerek yoktu dedi. “İptal edemeyeceklerini” söylediler dediğimde “bunu sürekli yapıyorlar kargo parası yada kargoyu nereye göndereceklerini bilemiyorlar” tarzında cümleler kullandı ve garip olan “kimse onları şikayet etmiyor olan burada bize oluyor”diye de ekledi.

Yanında durumun ne olduğunu tam olarak anlamak için 444 0 375 müşteri hizmetlerini aradım. Otomatik yanıt sistemi yönlendirme dahi yapamadı. Sistemleri daha iyi hizmet vermek için yeniliyorlarmış. Resmen komedi. Sesli yanıt sistemi müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız 2’yi tuşlayın dedi ve tuşladıktan sonra müşteri temsilcisi de telefona çıkmadı. Yani kimi kime şikayet edeceğiz ki gibi bir durum ortaya çıktı.

Daha sonra emin olmak için müşteri hizmetlerini üç kez daha aradım sonuç maalesef yine aynı oldu.

Bu anlattıklarımın tamamının saatleri gösteren fotoğrafları ve videosu mevcuttur. Yazık bu Sivaslılara…

Aboneliği satmak için kırk takla atıp bu kadar basit bir işlemde yaşlı başlı insanları saatlerce sağa sola sürüklemenin bir bedeli olmalı…”

Bu sıramın yandığı saat

Bu işlemimin tamamlandığı saat

Bu Müşteri Hizmetlerine BAĞLANAMAMA videosu

Büyük Sivas Haber

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 177
  • Hayır --> 558
  • Karasızım --> 53
  • Fikrim Yok --> 33
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]