DOLAR 28,9919 % 0.23
EURO 31,2252 % -0.16
STERLIN 36,3918 % -0.22
FRANG 32,9603 % -0.25
ALTIN 1.866,62 % -1,07
BITCOIN 1.281.753 -0.87

Ulaştırma Bakanlığı ve Türasaş Genel Müdürlüğü Ne İş Yapar?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ulaştırma Bakanlığı ve Türasaş Genel Müdürlüğü Ne İş Yapar?

Geçtiğimiz günlerde  “Türasaş’ta Personeller Arasındaki Son Gündem Yer Değişiklikleri” başlığı ve “Türasaş bir türlü normal konularla haber olamıyor! Bu nasıl iş?” başlıkları ile yayınladığımız haberlerin yankıları sürüyor.

Ulaştırma Bakanlığı ve Türasaş Genel Müdürlüğü Ne İş Yapar?

Yayınlanan bu haberler sonrasında haber merkezimize ulaşan çok sayıda haber kaynağımız “bu yazdıklarınızın eksiği var fazlası yok Büyük Sivas olarak sizleri destekliyor ve şehrimizin, kurumumuzun menfaati için olan mücadelenizi destekliyoruz” dedi.

Yayınladığımız haberlerde Türasaş’ta yaklaşık 1,5 yıl önce yapılan milyon liralık mescit ve spor salonu ihalesine yer vermiştik.

Bu ihale esnasında yaşanan garip olayları gündeme taşımıştık.

Ulaştırma Bakanlığı başta olmak üzere Türasaş Genel Müdürlüğü yayınladığımız iddialara karşı şimdiye kadar “lal ve sağır” kaldı.

Normal bir durumda şimdiye kadar ya yayınladığımız haberle ilgili “bu iddialarınız yanlış kurumumuzu karalayamazsınız alın size tekzip yazısı yayınlayın” cevabını almamız ya da “ortaya attığınız iddialarınız için teşekkür ediyoruz ve gereken soruşturma süreci başlatılmıştır” almamız gerekirdi.

Şuana kadar her iki seçenekte devreye alınmadı.

Büyük Sivas olarak biz yazdıklarımızın arkasındayız… Ana sorumlusu mevcut Bölge Müdürü Atanur Karadağ olmak üzere bu yanlışlara göz yuman bir çok isim şuan kurumda idarecilik yapmakta ve muhtemelen Cumartesi mangalında şu dakikalarda et yiyor…

Şuana kadar süreçle ilgili mevcut Bölge Müdürü Atanur Karadağ, konuyu bilen ve elinde bu hususta bir çok mataryel bulunan Bölge Müdür Yardımcısı Yusuf Tecer, dönemin Genel Müdür Yar4dımcısı şuan ki müfettiş Halil Şener ve daha benzer bir çok isme yaşanan bu süreçle ilgili sorulması gereken soruların acilen sorulmasını bekliyoruz…

Kamu adına bunu istemek Büyük Sivas olarak en önemli görevlerimiz arasında…

SENDİKALARDAN ÇIT YOK

Türasaş’taki sendikaların yaşanan olayları bildiğini yazmıştık… O günden bu yana bazı sendikacılar haber merkezimize ulaşarak sadece hal hatır sorarken bu hususla ilgili ise sendikalarda alması gereken inisiyatifi şuana kadar almış değil….

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP