DOLAR 33,0970 % 0.21
EURO 36,2565 % 0.56
STERLIN 43,1711 % 0.63
FRANG 37,2948 % 0.9
ALTIN 2.632,69 % 0,42
BITCOIN 65.302,00 3.375

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde Suriye Bayrağı Açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde Suriye Bayrağı Açıldı

Sivas’ta her gün yeni bir gariplik daha yaşanıyor… Cumhuriyet Üniversitesinde geçtiğimiz gün düzenlenen mezuniyet töreninde bir genç Suriye bayağı açtı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde Suriye Bayrağı Açıldı

Bayrağı açan öğrenciye Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ seslenerek “Karşılıksız kalmayacak merak etme” dedi.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Alim’in katılımı ile gerçekleşti. Ameliyathane Hizmetleri Bölümünden mezun olan Suriyeli öğrenci bayrak açarak ortamı gerdi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ,  sosyal medya hesabından “Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ameliyathane hizmetleri bölümünden mezun olan Suriyeli öğrenci mezuniyet töreninde Suriye bayrağı açmış. Mezuniyetlerinden ve vatan sevgilerinden ötürü genç Suriyelileri tebrik ediyorum. Onlara söz veriyoruz. Vatan sevginiz ve vatan özleminiz karşılıksız kalmayacak. Sizin ülkemize dönmenize yardımcı olacağız.” paylaşımını yaparken Sivas İl Başkanı Hüseyin Düzgün ise “Cumhuriyetin temellerinin atıldığı ve ismi olan cumhuriyet olan bir üniversitede de sessiz istila gibi büyüyen, bunun gibi çok sayıda kişinin kendilerini buranın sahibi gibi görmeleri bizleri fazlasıyla rahatsız etmektedir ve Zafer Partisi olarak söz veriyoruz. Bunun gibi vatan özlemi çeken tüm göçmenleri vatanlarına göndermek için söz veriyoruz” dedi.

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

Sivaslı abdulvahab 8 Haziran 2024 / 18:55 Yanıtla

Sizin Vatanınız bile kalmamış, Namuslarınızı Esad’ın piçleri kirletirken siz burda kıç büyüttünüz