SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Ahat Türkmenoğlu’ndan STSO Başkanı Yıldırım’a Ziyaret

Ahat Türkmenoğlu’ndan STSO Başkanı Yıldırım’a Ziyaret
Bu haber 10 Ocak 2018 - 10:31 'de eklendi

Sivas Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahat Türkmenoğlu ve dernek üyeleri, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Osman Yıldırım’ı ziyaret etti.

Ahat Türkmenoğlu’ndan STSO Başkanı Yıldırım’a Ziyaret

STSO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Yıldırım, gelişmiş toplumlarda sivil toplum örgütlerinin önemine dikkati çekerek, “Sivas kültürünün gelecek nesillere aktarılması için yapılan çalışmaları destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha huzurlu ve mutlu bir Sivas’ta yaşamak için birlikteliğin önemli olduğunu ifade eden Yıldırım, “Sivas bir Cumhuriyet şehri, Sivas bir kültür şehri. Sivas’ın geçmişten gelen kültürüne, değerlerine sahip çıkmamız gerekiyor. Bu noktada geleneklerimizi yeni nesillere aktarmak için göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı derneğinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkmenoğlu ise Sivas’ın gelişmesi ve kalkınmasında STSO’nun yaptığı çalışmalara teşekkür etti.

Türkmenoğlu, “Başkanımızın çalışmalarında ve Sivas’a yapacağı yatırımlarda her zaman yanında olacağımızı, birlik ve beraberlik içerisinde her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz. Önceliğimiz Sivas. Sivas için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.  (AA)

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER