DOLAR 31,0928 % 0.33
EURO 33,7322 % 0.23
STERLIN 39,5001 % 0.35
FRANG 35,4011 % 0.52
ALTIN 2.026,92 % 0,49
BITCOIN 1.595.458 -0.851

Sivasspor Store Hizmete Açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivasspor Store Hizmete Açıldı

Sivasspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı Sivasspor Store İstasyon Caddesi şubesinin açılışı yapıldı.

Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinin içerisinde bulunan Sivasspor Store yeni konsepti ile taraftarın hizmetine sunuldu.

Açılışa Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız, İl Jandarma Alay Komutanı Sinan Şen, Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivaslı Sanayici ve İşadamları Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Eken, Sivasspor yönetim kurulu üyeleri, diğer davetliler ve taraftarlar katıldı.

Programda konuşan Vali Gül, Sivasspor’un Sivas’ın en değerli markası olduğunu belirterek, “Buraya anca Sivasspor yakışırdı. Bu mağazayı Sivasspor’un lisanslı ürünlerinin satılması için tahsisi ettik. Bundan sonra şehrin ileri gelenlerine, taraftarlara lisanslı ürün konusunda olabildiğince hassasiyet göstermeleri ve buranın olabildiğince Sivasspor’a katkısını üst seviyede tutulmasını istirham ediyorum.” diye konuştu.

Otyakmaz ise mağazanın açılmasında emeği geçen Vali Davut Gül’e ve lisanslı ürünlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Ünal Turan teşekkür etti.

Otyakmaz sözlerine şöyle devam etti,

“Sayın Valimiz böyle bir mekanı ihtiyacımız olduğunu duyduktan sonra bu mekanı bize tahsis ederek bize gerçekten büyüklük yapmıştır. Bu mekan tamamen prestij projesidir. Değerli yönetim kurulu üyemiz Ünal Turan’da kısa sürece güzel bir çalışma örneği göstererek bu mekanı bize hazırladı” dedi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’da mekanın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek taraftarın storeye önem vermesini istedi. Aydın, ayıca takıma Süper Lig yolunda başarılar diledi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek yeni mağaza hizmete açıldı. Vali Gül daha sonra mağazayı gezerek ürünleri inceledi ve davetlilere lisanslı atkı hediye etti.


YORUM YAP