DOLAR 33,0628 % 0.18
EURO 36,0766 % 0.18
STERLIN 42,9107 % 0.06
FRANG 36,9787 % 0.35
ALTIN 2.619,77 % 1,94
BITCOIN 64.567,99 1.611

Malatyalı Müdür Necati Yener’den Sivaslılara Hakaret…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Malatyalı Müdür Necati Yener’den Sivaslılara Hakaret…

Sivas Milli Eğitim Müdürü Necati Yener’in Kadıburhanettin İlköğretim Okulu’na gerçekleştirdiği ziyarette, okul müdürü Bahattin Gülez ile yaşanan olaylar, Sivas halkının tepkisine neden oldu. Ziyarette Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Demir de hazır bulundu.

Malatyalı Müdür Necati Yener’den Sivaslılara Hakaret…

Sivas Kadıburhanettin İlköğretim Okulu müdürü Bahattin Gülez‘in, Milli Eğitim Müdürü Necati Yener’i kapıda karşılamaması, gerginliğin fitilini ateşledi. Bu durum üzerine, Sivaslı Bahattin Gülez ile Malatyalı Necati Yener arasında tartışma çıktı.

“Siz Sivaslılar Hep Böyle Kaba mısınız?” Sözü Tepki Topladı

Tartışma sırasında Necati Yener’in, okul müdürü Bahattin Gülez’e “Siz Sivaslılar hep böyle kaba mısınız?” dediği iddia edilirken, ortamı daha da gerdi. Bu sözler, ziyarete katılan diğer yetkililer ve Sivaslılar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

Sivaslılar ve Yetkililerden Tepki

Sivaslılar, Necati Yener’in bu sözlerini kınadı ve bu tür ifadelerin toplumun birliğini zedeleyici olduğunu belirttiler. İl genelinde sosyal medyada da geniş yankı bulan bu olay, yerel yetkililer tarafından da eleştirildi.

Misafirperverliği ile tanınan okul müdürü Sivaslı Bahattin Gülez’ın yaşanan bu olayın büyümemesi için olay sonrasında sessiz kaldığı öğrenildi.

Yetkililerden Açıklama Bekleniyor

Sivaslılar ve yerel yöneticiler, Milli Eğitim Müdürü Necati Yener’in bu olayla ilgili açıklama yapmasını bekliyor. Olayın ardından Necati Yener’in tutumu ve söylemleri hakkında soruşturma başlatılması gerektiği de dile getirildi.

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

A aaa 11 Temmuz 2024 / 11:02 Yanıtla

Ne olmus ne olmuş

Yiğido58 10 Temmuz 2024 / 23:27 Yanıtla

İl millieğitim müdürü senin okuluna geliyorsa koltuğunda oturarak değil kapının önünde karşılicaksın Necati YENER helal süt emmiş mesleğini adabıyla yapan bir kişidir ona buna peşkeş çekmediği için adamı harcamaya çalışıyor basit bir sendikacılık oyunu bir ilçede bile ilçe billieğitim müdürü olsun kaymakamı olsun bir kuruma gidince kapıda karşılanıyor.

Halis sivaslı 10 Temmuz 2024 / 23:06 Yanıtla

Hak hukuk gözeten adil ve kimsenin yandaşı olmamış bir kişidir il milli eğitim müdürü Necati bey, tamda bu sebebten dolayı dürüst insan sevmiyosunuz 👍

Murtaza Bilir 10 Temmuz 2024 / 21:04 Yanıtla

Sivas’ta paralel yapılanma hiç bitmez. Her gelene bir kulp takan, memnun olmayan bir “Sivaslı müslümanlar!” grubu var ki evlere şenlik. İlla her atanan kendilerinden olacak. Her istedikleri yapılacak. Her bürokrat bunlara selam duracak. Ne bu ya düşün milletin yakasından. İki yüzlülüğü de bırakın.
Bir yıllık olayı yeniden ısmarlama gündeme getirip onun üzerinden siyaset yapmayı bırakın. Utanın biraz adam olun.

Ne alaka 10 Temmuz 2024 / 20:56 Yanıtla

Bir okulun müdürünün yaptığı Sivas’a mal edilemez tâbi. Okul müdürü kaba ve protokol kurlarını bilmiyorsa Sivaslı nın suçu ne.

Bahattin 10 Temmuz 2024 / 20:48 Yanıtla

Bu Bahattin, okul müdürlüğü için sendika seçimlerinde delege oyunu satan kişi değil miydi? 🤔

Veysel Alıç 10 Temmuz 2024 / 20:37 Yanıtla

Bahattin Gülez o okula usülsüz olarak atanmıştır. Okulun müdürü ani bir şekilde vefat ettiği için inha listesinde yoktu. Usülsüz bir şekilde o okula eğitim bir senli ve Halil İbrahim Temiz’in adamı olduğu için usulsüz bir şekilde ataması yapılmıştır. Milli Eğitim Müdürüne buradan çağrı yapıp suç dururusunda bulunuyorum. Teştişe yazıp araştırsın meseleyi görür.

TEMİZ İT 10 Temmuz 2024 / 20:08 Yanıtla

Müdür bey vatan ve milletini seven bir kardeşimiz ve dava adamıdır. Ayıp ayıp sivas’a müdür dayanmıyor. Sıkıntı müdürlerde değil sendika başkanı denen şahısta. Sendika başkanı Milli Eğitim Müdürü değildir devlet hiç değildir. Reisi yedi bitirdi bunlar. Herkes haddini ve yerini bilecek

Temiz İbraham 10 Temmuz 2024 / 20:05 Yanıtla

İbrahim Temiz Başkanım Cay boyundan altığın yeni tarla hayırlı olsun. Allah sana yürü kulum dedi. Biliyorum toprağı çok seviyorsun. Başkanım toprağın bol olsun

Ayaz 10 Temmuz 2024 / 20:01 Yanıtla

O okulun öğretmeni olsam müdüre aynı tarifeyi uygularım, üstüne saygı göstermeyen alttan saygı beklemesin.

Levent işler 10 Temmuz 2024 / 17:07 Yanıtla

Efendi asiz Malatya il milli eğitim müdürüsun..Sivas okul müdürü seni kapıda niye karsilasin..KAPİSİNİ VURUP İCERİ OYLE GİRECEKSİN MAKAM ONUN MAKAMİ KABA OLAN SİZSSİNİZ

Antidespresan 10 Temmuz 2024 / 17:03 Yanıtla

Necati YENER çok değerli liyakat sahibi bir yöneticidir, işini düzgün yapan insan istemezsiniz parmaginizda oynatamayınca da karalarsınız. Necati müdür sahipsiz değildir kimlerin bu dedikodulari çıkardığı da malum şaşırdik mi hayır 😎

Fahrettin Y. 10 Temmuz 2024 / 16:09 Yanıtla

Olur mu canım. Yanlış yapmış okul müdürü. Yola kadar çıkmalıydı, Makam aracının kapısını açmalıydı. El pençe divan durmalıydı. Ne oldum delisi olunca insan böyle saçmalıyor işte.

hacı 10 Temmuz 2024 / 15:54 Yanıtla

Adam haklı müdürün geldi ise çıkıp karşılayacaksın kapıda.Şahsını seversin sevmezsin ama makamına saygı duyacaksın.

Sivas 10 Temmuz 2024 / 15:24 Yanıtla

Haddini bil orası dağ başi değil ,geldiğin yere gönderirler seni.

Sivaslı 10 Temmuz 2024 / 15:21 Yanıtla

Sayın milli eğitim müdürü her zamanki kibarlığını göstermiş. Daha neler yaptığını duysa insanlar nutku tutulur. Kaostan beslenen sayın müdürün yepyeni bir kaosu olmuş. Bakalım ne mobingler yapacak. Sivas sahipsiz. Yoksa İstanbul da barındırmayıp eylemlerle gönderdikleri sorunlu kişileri müdür yapmazlardı. Uslüp bilmeyen eğitim zerre kadar umurunda olmayan bir şahıstır. Sivas tan başarı beklemesinler.

Halil Bulut 10 Temmuz 2024 / 15:09 Yanıtla

Kendisini bizzat tanıyorum bibkac kez iş yerime geldi nazik olmak nasıl bişey sayın müdür girdiğiniz mekanlarda bile sizin egoist kendini beğenmiş tavırlarınız ile tanindiniz Sivas’ta kabalık kapıda karşılamamak ile oluyorsa sizde biraz mütevazı olup üstünü kapatabilirsiniz bir küçük meseleyi kocaman bir şehre mâl etmek büyük bir cehalettir.