DOLAR 31,0815 % 0.29
EURO 33,6819 % 0.1
STERLIN 39,3751 % 0.02
FRANG 35,2918 % 0.21
ALTIN 2.017,54 % 0,03
BITCOIN 1.611.021 -0.816

AK Parti Sivas temayül yoklamasında başkanlar neler söyledi?

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Sivas temayül yoklamasında başkanlar neler söyledi?

AK Parti Sivas İl Başkanlığı tarafından Sivas Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezinde temayül yoklaması devam ediyor… Genel Merkez tarafından Sivas’a görevlendirilen Milletvekili Osman Gökçek temayülü yönetirken yoklamayla ilgili “Teşkilatımızın heyecanı son derece yüksek ve herkes geliyor oyunu kullanıyor.

AK Parti Sivas temayül yoklamasında başkanlar neler söyledi?

Bu AK Parti’nin teşkilatına verdiği önemi gösteriyor. İnşallah bu diğer partilere de örnek olur. Geçen gün kongresini yapan CHP Genel Başkanı namus şeref sözü verdi hemen üyeleriyle ilgili bir yoklama yapacağını söyledi, bunu bile yapamadılar. Bizden örnek alsınlar…” ifadelerine yer verdi…

AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi “AK Parti’ye yakışır şekilde hiç bir olay çıkmadan temayül yoklamamız devam ediyor…” derken Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay “Temayüle biz önem veriyoruz… Teşkilatlarımızın hepsi Sivas’ta oyunu kullanıyor… Aday adaylarımız az ama ilçelerimizde ciddi sayıda adayımız var. Merkez de Turan bey ve Abdurrahim bey var… Genel Başkan yardımcımızın yaptığı açıklamaya göre İl ve İlçe Başkanları da doğal aday… Üç adayımız dört başkan da biz toplamda yedi tane aday adayımız var gibi oluyor…” dedi… Büyük Sivas mikrofonlarına AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat “81 ilde olduğu gibi temayül yoklamamızı yapıyoruz. Teşkilatımızın kanaati buradan çıkacak.. Aday azlığı ile ilgili ise heralde kendine güvenen adaylar ortaya çıktı” derken Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ise temayül yoklamasıyla ilgili “Teşkilatlarımızın yoğun bir katılımı var. Demokratik bir ortamda kimi görmek itiyorsa teşkilat mensuplarımız oyunu veriyor…” dedi.

İŞTE O ANLAR…

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Zabıta Amiri 26 Kasım 2023 / 16:34 Yanıtla

Keller körler birbirini ağırlar mıydı neydi..