Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’den Büyük Sivas’a Ziyaret

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’den Büyük Sivas’a Ziyaret
17 Mart 2019 - 18:17

AK Parti’de üst düzey görevlerde bulunan siyasetçi dur durak bilmiyor. Sivas Milletvekili Semiha Ekinci bu kapsamda Büyük Sivas’a ziyaret gerçekleştirdi. Sivas’ta yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler aktaran Ekinci 21 Mart Perşembe saat 19.00 da Büyük Sivas TV’ye konuk oluyor.

Sivas’ın en çok takip edilen haber portalı olma özelliğinin yanı sıra kendi stüdyolarında canlı olarak yayınladığı programlarla da adından söz ettiren Büyük Sivas, AK PARTi Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’yi konuk ediyor.

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’den Büyük Sivas’a Ziyaret

buyuksivas.com adresinde yayında olan Büyük Sivas TV, canlı olarak yayınladığı programlarını eş zamanlı olarak 170 Bin takipçisi olan Facebook sayfalarında, Youtube kanalında ve diğer sosyal mecralarında da yayınlıyor.

Tüm sosyal medya mecraları ve buyuksivas.com’da eş zamanlı olarak takip edilen ve kayıt altına alınan programlar canlı yayın esnasında ve daha sonra olmak üzere on binlerce Sivaslı tarafından izleniyor.

Uydu da yayın yapan Tv’lerde reyting ölçümü izlenme sayısı ve oranı rakamsal olarak ölçülemez iken Büyük Sivas TV’de izlenen her yayının on binlerce izleyiciye ulaştığı bizzat takip edenler tarafından görülebiliyor.

Cemil Duymaz’ın hazırlayıp sunduğu Seçim 2019 Ulaş Karasu Özel yayını esnasında Büyük Sivas TV ekranlarından ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

21 Mart 2019 Perşembe Saat 19.00 Semiha Ekinci Özel yayınını kaçırmamanız dileğiyle…

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]