Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas iHH Arama Kurtarma ekibi İşhan Köyü Sivritepe zirvesinde


Sivas iHH Arama Kurtarma ekibi İşhan Köyü Sivritepe zirvesinde
390
12 Ocak 2020 - 17:18

Çalışan gazeteciler günü, Şehit Muhsin Yazıcıoğlu ve şehit gazeteci muhabir İsmail Güneş anısına Sivas İhh Arama Kurtarma ekibi İşhan Köyü Sivritepe zirvesine yürüyüş gerçekleştirdi.

Sivas iHH Arama Kurtarma ekibi İşhan Köyü Sivritepe zirvesinde

Başkan Oğuz Kılıç açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“İfa etmekte oldukları görevlerinin önemi ve zorluğu göz önüne alındığında, bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen, bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan, gerektiğinde hayatları pahasına görevlerinden vazgeçmeyen, muhabirinden editörüne, yazarından spikerine, kameramanından matbaa çalışanına kadar emek sarf eden değerli basın mensuplarının, Sivas İhh Arama Kurtarma Ekibi olarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar görevlerinde muvaffakiyetler dileriz.

Sivas İhh Arama Kurtarma Ekibi olarak, bugün yapmış olduğumuz 15 km lik İşhan Köyü Sivritepe zirve yürüyüşümüzü ve Fatihalarımızı, 2009 yılında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden gazeteci muhabir Şehit İsmail Güneş, ismini anmadan geçemeyeceğimiz, BBP Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının ruhlarına hediye ediyoruz.

Rabbim mekanlarını cennet, geride kalanlarına sabr-ı cemil ihsan eylesin.”

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]